Tapplock – risinājums parasto slēdzeņu aizstāšanai

tapplock

Tapplock ir viena no viedajām (smart) ierīcēm, kas līdzinās parastai slēdzenei, ar kuras palīdzību mēs ar atslēgu aizslēdzam durvis, sētu, skapīti un citas lietas. Slēdzenes izmanto arī seifam, kas var pieprasīt kodus vai attiecīgu cipara kombināciju. Taču tam visam ir kāds mīnuss: cilvēki mēdz būt aizmāršīgi un aizmirst, piemēram, pareizo cipara kombināciju, vai arī atslēgas tie pazaudētas. Tāpat arī šādas slēdzenes nesignalizē, ja kāds cenšas kaut ko nozagt.

Turpretī Tapplock nav nepieciešamas iepriekšminētās lietas – pietiek tikai ar pirksta nospiedumu. Tapplock ir iebūvēta speciāla tehnoloģija, kas spēj ar atbilstošu sensoru atpazīt sava saimnieka pirksta nospiedumus. Turklāt tā signalizēs arī par nelūgtiem viesiem, ja kāds centīsies ielauzties, cenšoties apiet Tapplock.

Tirdzniecībā ir pieejamas dažādas gudras slēdzenes, kuras var atslēgt ar viedtelefoniem vai Bluetooth palīdzību, taču to cenas ir daudz augstākas, salīdzinot ar Tapplock, kas maksā vien 50 ASV dolārus. Kā arī baterijas mūžu ilgums ir krietni lielāks par citām savā kategorijā esošajām slēdzenēm – līdz pat trīs gadiem, kamēr pārējām vien 6 mēneši.

Tapplock liels plus ir arī slēdzenes atslēgšana, kas prasa tikai 0,8 sekundes laika. Atliek vienīgi turēt pirkstu Tapplock slēdzenei, līdz tā atpazīs pirksta nospiedumu.

Zemāk redzamajā video tiek izklāstīts vēl sīkāk par Tapplock slēdzenes iespējām:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us