T-Mobile apstiprina Google Android telefona prezentēšanu šoruden

Viens no Eiropas lielākajiem mobilo sakaru piedāvātājiem T-Mobile apstiprinājis, ka rudenī viņu tīklā būs pieejams pirmais uz Google Android operētājsistēmas balstītais mobilais telefons. Pagaidām gan nav zināms precīzs tālruņa iznākšanas datums ne Eiropā (Lielbritānija, Francija, Vācija un Polija), ne arī Amerikas Savienotajās valstīs.

Deutsche Telekom (T-Mobile vācu partneris) runasvīrs skaidro, ka pagaidām netiks izpausts prezentēšanas datums, taču pats aparāts visticamāk tomēr būs HTC ražotais Dream. Vairāki analītiķi jau izteikušies, ka, lai arī pirmais Android telefons jau klauvē aiz durvīm, tas visticamāk nebūs iPhone smagākais pretinieks, kā bija plānots. Kāds HTC tuvu stāvošs cilvēks stāstījis, ka gan HTC, gan Android ir tehniski ļoti veiktspējīgi, taču to sadarbība nav tik labi nostrādāta kā iPhone un OS X gadījumā.


Zināms, ka HTC Dream būs skārienjutīgais ekrāns un ērta piekļuve internetam. Atšķirībā no Apple iPhone, kam ir virtuālā tastatūra, HTC piedāvās darboties ar reālu, fizisku tastatūru brīžos, kad tas nepieciešams. 12,7 x 7,6 centimetrus lielajā ierīcē ievietota 128 MB RAM un 256 MB ROM atmiņa, savukārt par datu apstrādi rūpējas Qualcomm 528 MHz procesors.

New Yourk Times ziņo, ka tālrunis ASV veikalos varētu parādīties vēl pirms Ziemassvētkiem – oktobrī vai novembrī; tātad Eiropā tas varētu nonākt vai no tajā pat laikā, vai pat nedaudz ātrāk.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us