Symantec: FireFox ir nedrošāks par Internet Explorer

“Mozilla izstrādātais internetpārlūks ir potenciāli nedrošāks nekā Microsoft radītais Internet Explorer” šodien paziņoja kompānija Symantec.
Paziņojumā arī minēts tas, ka hakeri vēl joprojām vairāk sava “darba” velta tieši pie IE kļūdu un ievainojamību izmantošanas.
Atvērtā koda, jeb [i]open-source[/i] pārlūks FireFox jau kādu laiku tika uzskatīts par drošāku izvēli nekā IE, kuram bijušas drošības problēmas arī senāk.

Pēc Symantec sniegtajām ziņām, šā gada pirmajā pusē FireFox tika konstatētas 25 ievainojamības (visvairāk no pētītajiem populārākajiem pārlūkiem). 18 no tām tika atdzītas par bīstamām.
Šā paša perioda laikā Internet Explorer tika konstatētas 13 ievainojamības, no kurām 8, līdzīgi kā FireFox, tika atdzītas par pietiekoši bīstamām.

Symantec uzskaitījumam varētu arī nepiekrist, jo kompānija ņēma vērā tikai tās ievainojamības, ko atdzinusi pati izstrādātājkompānija, šajā gadījumā Microsoft un Mozilla.
Salīdzinājumam, pēc datordrošības kompānijas sniegtajiem datiem, Microsoft joprojām nav apstiprinājuši vai nolieguši 19 potenciālas ievainojamības viņu izstrādātajam Internet Explorer, turpretim, Mozilla kavējas ar tikai 3 ievainojamību apstiprināšanu.

Avots: [url=http://news.com.com/Symantec+Mozilla+browsers+more+vulnerable+than+IE/2100-1002_3-5873273.html]News.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us