Švarcenegers vēlas ieviest digitālo mācību grāmatu lietošanu

Kalifornijas štata gubernators Arnolds Švarcenegers gatavojas ieviest digitāla formāta mācību grāmatu lietošanu skolās. Tas varētu palīdzēt cīņā ar 24 miljardu ASV dolāru budžeta deficītu, jo iepriekšējā gadā mācību grāmatu iegādei esot iztērēti 350 miljoni ASV dolāru.

„Nav prātīgi lietot dārgās grāmatas, ja informācija mūsdienās ir pieejama elektroniskā formātā,” saka gubernators. „Mūsdienās bērni, izmantojot elektroniskas ierīces, jūtas tikpat labi, kā es savulaik, izmantojot krītiņus un zīmuļus. It īpaši tagad, kad budžeta deficīts mums spiež samazināt skolām paredzētos līdzekļus, mums ir jāmēģina atrast veidi, kā skolas varētu turpināt savu darbu, tērējot mazāk.”

[img]/images/upload/20090609184212.jpg[/img]
Programmu ir plānots uzsākt nākamā gada augustā. Skolotāji gan ir noraizējušies par šādu plānu. Viņi skaidro, ka labi ja 10 skolēniem no 30 mājās ir datori. Turklāt, ieviešot šādu programmu, tāpat būtu nepieciešami līdzekļi e-grāmatu iegādei, kā arī skolotāju un skolēnu apmācībai šo grāmatu un lasīšanas ierīču lietošanā.

Raksta avots – [url=http://www.guardian.co.uk/world/2009/jun/09/arnold-schwarzenegger-school-textbooks-ebooks]Guardian[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us