Surogātpasta sūtītājam piespriež naudas sodu 1 miljarda ASV dolāru apmērā

Surogātpasta sūtītājs, kanādietis Ādams Gerbezs ([i]Adam Guerbuez[/i]) zaudēja ASV tiesas prāvā, kura tika uzsākta [url= http://datuve/raksts/2255/Facebook_no_spamera_sanems_vairak_neka_873_miljonus_ASV_dolaru/]2008. gada novembrī[/url], kad Facebook apsūdzēja vīru surogātpasta sūtīšanā vairāk nekā miljonam lietotāju. Ādams izvēlējās ignorēt tiesas spriedumu un pat publiski par to pasmējās. Facebook apgalvoja, ka Gerbezs esot nozadzis lietotāju paroles un izmantojis uzlauztu datoru tīklu, lai piekļūtu Facebook kontiem bez autorizācijas.

Pēc tam, kad Gerbezs neieradās Kalifornijas apgabala tiesā, lai aizstāvētos, Facebook lūdza arī Kanādas tiesu apstiprināt ASV tiesas spriedumu. Pagājušonedēļ Kanādas tiesa uzklausīja lūgumu un piesprieda vīram naudas sodu. Iekļaujot dažus papildu sodus un ņemot vērā valūtas kursu, tagad naudas sods sastāda $1 068 928 721,46. Gerbeza sūtītajās surogātpasta vēstulēs atradusies ar dažādiem nelegāliem medikamentiem, marihuānu un pornogrāfiju saistīta informācija.

Vīrs paziņojis par bankrotu, no kā var secināt, ka maksāt Facebook vietnei viņš netaisās. Šķiet, ka surogātpasta sūtītājs ir visai apmierināts ar viņam pievērsto uzmanību. Viņš minējis, ka vēlētos, lai par viņa nodarīto tiktu uzņemta filma vai uzrakstīta grāmata.

[url=http://www.techspot.com/news/40553-facebook-spammer-fined-1-billion-for-over-4-million-posts.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us