Super Talent decembrī piedāvās USB 3.0 zibatmiņu

Super Talent ir pazīstams SSD tirgū, taču tagad uzņēmums plāno būt pirmais pasaulē, kas piedāvās USB 3.0 zibatmiņas. Paredzams, ka zibatmiņas ar SuperSpeed USB 3.0 interfeisu tirgū nonāks jau decembra sākumā. Lai gan SuperSpeed USB 3.0 datu pārraides ātrums ir līdz pat 10 reizēm lielāks par USB 2.0, tas izmanto 8b10 kodēšanu, kas nozīmē, ka reāli ātrums sasniegs apmēram 400MB/s. Taču tas tāpat ir daudz iespaidīgs ātrums par USB 2.0 piedāvātajiem 35-40MB/s.

„Šis jaunums uzsver Super Talent līderpozīcijas USB zibatmiņu jomā,” stāsta uzņēmuma tehniskais direktors Lī kungs. „Pasaulē pirmā USB 3.0 zibatmiņa piedāvās fenomenālu veiktspēju, turklāt tā izmanto mūsu pašu patentēto tehnoloģiju.” Super Talent jaunā RAIDDrive USB 3.0 sērija izmanto patentēto „vairāku atšķirīgu sērijveida datu līniju pāru” tehnoloģiju ([i]multiple pairs of differential serial data lines technology[/i]), kas nodrošina 200MB/s pārraides ātrumu caur USB 3.0 portu, un var sasniegt 320MB/s, izmantojot UAS protokola draiveri.


Jaunās zibatmiņas satur komponentes no NEC un būs pieejamas ar 32GB, 64GB un 128GB ietilpību. To varēs izmantot arī ar iepriekšējiem USB portiem (piemēram, USB 2.0), taču ātrums tādā gadījumā, protams, būs daudz mazāks. Zibatmiņas izmēri ir 95 x 37 x13 mm. Super Talent skaidro, ka jaunā zibatmiņa nodrošinās datu uzglabāšanu vairāk nekā 10 gadu garumā.

Zibatmiņu cenas vēl nav paziņotas, taču vajadzētu rēķināties, ka mazas tās nebūs.

[url=http://www.dailytech.com/Super+Talent+Announces+First+USB+30+Flash+Drive+Transfers+at+320+MBs/article16714.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us