Students ar attapību atgūst nozagto Xbox spēļu konsoli

Misūri (ASV) štata students Raiens Ketsenburgs (Ryan Ketsenburg) ar bezvadu pults palīdzību atguvis no savas kopmītnes istabiņas nozagto Microsoft Xbox 360 spēļu konsoli, ziņo portāls Standart Online (SO).

Konsoles īpašnieks informē, ka viņš ar savu istabas biedru atgriezies no ekskursijas un noguruma dēļ aizmirsis aizslēgt istabas durvis. Nākamajā rītā atklājās, ka pa nakti nozagts viņa Xbox 360. Pēc R.Ketsenburga domām, kāds pa nakti iezadzies istabiņā un nozadzis vērtīgo aparātu.

Izrādās, zaglis nebija paņēmis visas konsoles kontrolējošās ierīces, ko apzagtais arī izmantoja savā labā. Viņam izdevās nozagtajai konsolei pievienot vienu no pultīm, kas nozīmē, ka ierīce ir kaut kur tuvumā, ziņo SO.

Izmantojot uz pults esošās diodes, kas ziņo par signāla pazaudēšanu, R.Kersenburgs izskaitļoja aptuveno konsoles atrašanās stāvu, un pēcāk – arī istabiņu.

Apzagtais atklāj, ka kontaktējies ar stāva pārvaldnieku un viņa pavadībā pārmeklēta aizdomās turētā istaba. Ar to pašu bezvadu kontrolieri arī pierādīts, ka konsole ir Raiena īpašums.

R.Ketsenburgs pauž nožēlu, ka zaglis bija paspējis formatēt spēļu konsoles cieto disku un izdzēst visas spēles.

Viņš arī atklāj, ka zaglis tiks sūdzēts tiesā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us