Strīdā par FIFA 2009 dēls sadur savu tēvu

Nereti nākas dzirdēt par to, kā kaut kur pasaulē kāds ir ticis ievainots vai [url= http://datuve/raksts/2328/Jaunietis_atzist_savu_vainu_speles_iespaida_izdarita_slepkaviba/]nogalināts[/url] un iemesls tam esot vardarbīgas videospēles. Kādam nolaupīta automašīna? Droši vien noziedznieks par daudz spēlējis GTA. Šādu iemeslu diemžēl bieži izvēlas cilvēki, kuri neprot vai nevēlas atrast, kas tad īsti ir šīs rīcības pamatā. Itālijā kādā ģimenē uzsācies strīds par videospēli FIFA 2009, kurā dēls ar nazi nopietni savainojis savu tēvu. Cik zināms, šajā populārajā futbola spēlē vardarbība beidzas ar vairāk vai mazāk apzinātu pretinieka nogāšanu gar zemi un tādēļ spēli vainot šoreiz nevarētu.

Kad 46 gadus vecais Fabricio centās savam dēlam Mario sniegt padomu labākas spēles stratēģijas izvēlē, dēls sadusmojās un tēvs nolēma izslēgt televizoru. Šāda rīcība Mario izrādījās nepieņemama, viņš virtuvē paņēma nazi un iedūra to tēvam kaklā. Ienākot virtuvē, māte nesaprata, kāpēc dēls tīra nazi. Notikušo viņa apjauta tikai tad, kad tur iestreipuļoja sadurtais vīrs. Pēc tam Mario ieslēdzās savā istabā un sagaidīja policijas ierašanos. Zēna arests notika bez aizķeršanās.

Zēns spēli bija saņēmis kā Dzimšanas dienas dāvanu pirms pāris dienām. „Mēs nopirkām viņam FIFA 2009, jo negribējām, lai viņš spēlētu vardarbīgas spēles,” skaidro zēna māte.

[url=http://www.destructoid.com/teen-stabs-father-in-neck-over-fifa-argument-161532.phtml]Destructoid[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us