StormBlue A9+ bluetooth media atskaņotājs

Lielbritānijas digitālās mūzikas speciālists AMP3 (Advanced MP3 Players) ir sācis izplatīt kompaktu mūzikas un filmu ierīci ar bluetooth tehnoloģiju, kas ir domāta ne tikai priekš bezvadu stereo audio, bet arī ļauj ierīcei darboties kopā ar mobilo telefonu. Ierīcē ir iebūvēts bluetooth raidītājs kas spēj izveidot savienojumu vairāk kā desmit metru attālumā.
Neskatoties uz to, ka ierīces izmēri ir 8.4 cm (platums) reiz 4.3 cm (augstums), tai ir 220 x 176 pikseļu lielas izšķirtspējas un 262,144 krāsu displejs. StormBlue A9+ pēc izmēra izskatās pēc mobilā telefona. No audio tas atskaņo MP3, Ogg, WMA un WMA DRM mūzikas failus. Pašlaik Microsoft DRM devītās versijas faili ir limitēti savās iespējās, bet ar firmware uzlabojumu būs pieejama desmitā versija. Ir iebūvēts FM uztvērējs, komplektā bluetooth austiņas (headphones) neietilpst. No video failiem tas atskaņo MPEG 4 (komplektā ietilpst kompresors no WMV, AVI, ASF u.c.) un speciālās kompresijas failus ar MP4 paplašinājumu. A9+ spēj atskaņot video failu ar 20 FPS (Frames per second).
Pieejams ar 2GB vai 4 GB iebūvēto atmiņu, ar SD kartes slotu ar iespēju atmiņu palielināt vel par 4 GB. Ar atskaņotāja pārlādējamo bateriju video failus iespējams atskaņot 11 stundas, bet audio failus 39 stundas. Cena – StormBlue A9+ 2GB 109 mārciņas, StormBlue A9+ 4GB 149 mārciņas. StormBlue A9+ 2GB Bluetooth MP3 Player specifikācija.

Avoti:
http://www.advancedmp3players.co.uk
http://www.theregister.co.uk

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us