Stīvs Vozņaks pievienotos Apple, ja tas būtu nepieciešams

Serveriem veltītā konferencē Braitonā, Anglijā viens no Apple dibinātājiem, Stīvs Vozņaks, atbildot uz kādu jautājumu, izteicis apgalvojumu, ka būtu gatavs aktīvi iesaistīties uzņēmuma darbībā, ja viņam tiktu izteikts šāds piedāvājums.

1976. gadā Vozņaks kopā ar Stīvu Džobsu un Ronaldu Veinu dibināja Apple Computer. Radot Apple I un Apple II datorus, viņš pārveidoja personālo datoru pasauli. Viņš pārtrauca darbību Apple 1987. gadā, taču algu turpināja saņemt. Pašlaik Vozņaks pilda pētnieka pienākumus Fusion-io uzņēmumā. Uzņēmums atrodas Jūtas štatā un nodarbojas ar datoru aparatūras un programmatūras izstrādi.

[img]http://datuve/images/upload/20110410112058.jpg[/img]
Viesojoties Braitonā, lai pasniegtu programmatūras izstrādātāju apbalvojumu konferencē, Vozņaks, atbildot uz jautājumu, paziņojis, ka būtu gatavs ieņemt aktīvu lomu Apple, ja uzņēmums viņam izteiktu šādu piedāvājumu. „Jā, es šādu piedāvājumu apdomātu,” teica Vozņaks. „Es ārkārtīgi daudz zinu par Apple un konkurentu produktiem.”

Vozņaks arī uzslavējis Apple produktus, paziņojot, ka tie ir „neticami” un ārkārtīgi pieprasīti. Taču viņš arī piebildis, ka Apple varētu būt atvērtāki programmatūras ziņā. „Es uzskatu, ka Apple varētu būt atvērtāki, nezaudējot peļņu,” paziņojis Vozņaks. „Taču es ticu, ka viņi pieņem lēmumus, domājot par to, kas būtu labāk Apple.” Vozņaks piebildis, ka viņam patīk, ja tehnoloģijas ir atvērtas, lai viņš tās var personalizēt, taču Apple slēgtā sistēma ierobežo patērētājus.

[url=http://www.dailytech.com/Steve+Wozniak+Would+Consider+Coming+Back+to+Apple+If+Asked/article21337.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us