Stīvs Džobss pamet Apple izpilddirektora amatu, viņa vietā stājas Tims Kuks

Šodien viena no svarīgākajām ziņām tehnoloģiju pasaulē noteikti ir Stīva Džobsa atkāpšanās no Apple izpilddirektora amata. Viņa pienākumus turpmāk pildīs Tims Kuks. Džobss paziņojis, ka vairs nespēj pildīt izpilddirektora pienākumus, un visticamāk tas ir viņa veselības problēmu dēļ. Nav noslēpums, ka Džobsam ir aizkuņģa dziedzera vēzis un 2009. gada sākumā viņam tika veikta aknu transplantācija.

Savā vēstulē Apple darbiniekiem Džobss raksta, ka nespēj pildīt Apple izpilddirektora pienākumus, taču labprāt turpinātu strādāt uzņēmumā kā valdes priekšsēdētājs (kas arī piepildījies). Kā savu aizvietotāju Džobss ieteicis bijušo tehnisko direktoru Timu Kuku. Līdz šim Kuks bija atbildīgs par Apple produktu tirdzniecību, piegādes ķēdēm un pakalpojumiem visā pasaulē.

[img]http://datuve/images/upload/20110825193438.jpg[/img]
Stīvs Džobss kopā ar savu draugu Stīvi Vozņaku 1976. gadā dibināja uzņēmumu Apple Computer. 1985. gadā viņš pameta Apple un dibināja jaunu uzņēmumu – NeXT Computer. 1997. gadā Džobss atgriezās Apple un vēlāk tika iecelts par uzņēmuma izpilddirektoru. Kopš tā laika Džobss ir pārraudzījis ievērojamās pārmaiņas, ko Apple ieviesuši, tajā skaitā Apple mazumtirdzniecības veikalu, iMac, iPod, iPhone un iPad izveidi. Apple pašlaik ir otrs vērtīgākais uzņēmums pasaulē.

[url=http://www.dailytech.com/BREAKING+Steve+Jobs+Resigns+as+Apple+CEO+Tim+Cook+to+Take+Over/article22537.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us