Stīvs Džobss ASV jauniešu vidū ir populārāks par Opru

ASV jaunieši vecumā no 12 līdz 17 gadiem nobalsojuši par Stīvu Džobsu, kā par uzņēmēju, kuru viņi visvairāk apbrīno. Stīvs esot „padarījis pasauli par labāku vietu”. Jauniešiem bija jābalso par cilvēkiem, kuri paši izveidojuši savu uzņēmumu, tā vietā lai licencētu citu ražotas preces. Aptauju veikusi ASV organizācija [i]Junior Achievement[/i].

[i]Junior Achievement[/i] aptaujāja 12-17 gadus vecos amerikāņus, piedāvājot nobalsot par kādu no sarakstā esošajiem uzņēmējiem. Daudziem par pārsteigumu pēc jauniešu balsojuma pirmo vietu ieņēmusi biznesa leģenda no tehnoloģiju sektora. Stīvs Džobss apsteidzis tādas slavenības, kā skeitborda zvaigzni Toniju Hauku, māsas Olsenas, dizaineri Kimoru Lī Simonsu, šovbiznesa zvaigzni Opru Vinfriju un Facebook dibinātāju Marku Cukerbergu.

Gandrīz divas trešdaļas (61%) no cilvēkiem, kas balsoja par Džobsu, savu izvēli skaidroja ar to, ka viņš esot „uzlabojis cilvēku dzīves un padarījis pasauli par labāku vietu”. 85 procenti jauniešu, kas balsoja par Opru, teikuši to pašu. Viena trešdaļa Džobsa cienītāju kā iemeslu minējuši viņa „panākumus dažādās jomās”.


Kopējie aptaujas rezultāti izskatās šādi:
Stīvs Džobss – 35%, Opra Vinfrija – 25%, Tonijs Hauks – 16%, Marks Cukerbergs – 10%, māsas Olsenas – 7%, Kimora Lī Simonsa – 4%.

[i]Junior Achievement[/i] prezidents Džeks Kosakovskis ([i]Jack Kosakowski[/i]) stāsta: „Mēs dzīvojam pasaulē, kas apsēsta ar slavenībām, tādēļ nav brīnums, ka jaunieši apbrīno veiksmīgus uzņēmējus, kas radījuši viņiem pazīstamus zīmolus. Redzot, ka jauniešus interesē uzņēmējdarbība, mēs vēlamies viņiem nodrošināt nepieciešamās lietas veiksmīga biznesa uzsākšanai. [i]Junior Achievement[/i] programmas, piemēram, [i]JA Be Entrepreneurial[/i], sniedz jauniešiem stabilu pamatu, kas palīdzēs viņiem piepildīt sapni par savu uzņēmumu.”

[url=http://www.tgdaily.com/content/view/44269/98/]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us