Stīvs Džobs tiekas ar darbiniekiem

Dažas dienas pēc lielās uzstāšanās preses priekšā, kad Apple priekšnieks Stīvs Džobs paziņoja par jauno iPad, viņš nolēma tikties ar saviem darbiniekiem, lai atbildētu arī uz viņu jautājumiem un pārspriestu uzņēmumā aktuālo.

Šajā tikšanās reizē galvenie temati bija Google un Adobe. Google nesen izveidoja paši savu mobilo telefonu Nexus One, kas darbojas uz Android sistēmas, telefons tika prezentēts 5. janvārī, dienā, kad iTunes bija apkalpojuši savu 3 miljardo klientu. Apple miljardais aplikāciju pircējs tika kārtīgi nosvinēts visos medijos, div-miljardais vairs ne tik ļoti interesēja presi un tagad 3. miljarda “ nozīmīgo notikumu” aizēnoja Google, kuriem pēc Stība Džoba domām tuvākajā laika neizdosies kļūt par nopietniem Apple konkurentiem.

Stīvs Džobs teica: “ Runājot par Google. Mēs neiegājām meklēšanas biznesā. Bet viņi ienāca telefonu biznesā. Tagad nedrīkst kļūdīties – viņi grib nogalināt iPhone. Un mēs viņiem to neļausim.” Kāds darbinieks ir uzdevis kādu citu jautājumu, lai pārietu uz citu tēmu, bet Stīvs Džobs neesot bijis pierunājams, viņš gribēja turpināt sarunu par Google. Beigās viņš piebilda, ka Googles moto “ Neesiet ļauni” ( Don’t be evil) ir pilnīgas muļķības.

Visi dusmojas uz Apple par to, ka tā ierīces neatbalsta Adobe Flash, bet īstenība tā esot tikai Adobe vaina. Jo kā teica Stīvs Džobs – “ Adobe ir slinki! Viņiem ir viss potenciāls veidot interesantas lietas, bet viņi atsakās. Viņi negrib spert soli pretī Apple un uzlabot savus izstrādājumus. Apple neatbalsta Flash, jo tam ir pārāk daudz defektu. Un katru reizi, kad Mac nojūk, tad visbiežākais iemesls ir tieši Flash. Un neviens vairs nākotnē Flash tāpat neizmantos, jo pasaule virzās uz HTML5.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us