Stīvs Balmers uzskata, ka Windows 7 būs daudzkārt pārāka par Vista

Microsoft Corporation vadītājs Stīvs Balmers (Steve Ballmer) sev raksturīgajā uzstājīgajā manierē atklājis, ka gaidāmā Windows 7 operētājsistēma „būs daudzkārt labāka salīdzinājumā ar Windows Vista”. Tāpat kompānijas galva atklājis, ka jaunā OS būs nevis „pielabota Windows Vista”, bet gan pilnvērtīgs izstrādājums.

„Windows 7, tas ir kā Windows Vista. Daudzkārt labāka,” gadskārtējā Symposium Itxpo skaidrojis Balmers. Viņš paskaidrojis, ka Windows 7 būs uzlabots grafiskais interfeiss, kā arī izlabotas daudzās savietojamības problēmas, kuras bija novērojamas Windows Vista vidē: „Windows Vista ir labs. Windows 7 ir attīrīta Vista interfeiss un uzlabota veiktspēja.”

Lai arī līdz šim dzirdētie S.Balmera izteikumi neliecina, ka tā būs pavisam svaiga Windows versija, vadītājs šaubas cenšas izgaisināt: „Tā ir pilnvērtīga versija. Darba ir daudz vairāk nekā nelielā uzlabojumā. Kā izrādās, divu ar pusi gadu laikā mēs varam izdarīt daudz vairāk, nekā pielabot iepriekšējo programmas versiju. Nav iemesla izstrādāt „nelielu uzlabojumu” divu gadu periodā,” sacījis Stīvs Balmers.

Jāpiezīmē, ka līdz šim informācija par Windows 7 ir visnotaļ skopa – interesantākais zināmais fakts, ka programma būs vadāma arī ar skārienjutīgo ekrānu. Windows 7 Microsoft ērā iezīmē jaunu laikmetu, jo operētājsistēmai būs jācīnās ne tikai ar Linux, bet arī ar nemitīgi augošo Mac OS popularitāti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us