Steam lietotāju skaits pārsniedzis 30 miljonus

Valve paziņojuši, ka viņu veidotajai Steam platformai, kas PC un Mac lietotājiem piedāvā spēles (gan pilnās, gan demo versijas) un video, pēdējā laikā sokas ārkārtīgi labi. Pēdējo 12 mēnešu laikā platformas lietotāju skaits audzis par 178%, kā rezultātā kopējais aktīvo kontu skaits pārsniedzis 30 miljonus.

Šajā laikā posmā palielinājušies arī pārdošanas apjomi (vairāk nekā par 200%), kā arī piedāvāto spēļu skaits – Steam tagad piedāvā vairāk nekā 1200 spēļu. Steam Cloud, kas tika izveidots 2008. gada pavasarī, saglabāti vairāk nekā 100 miljoni failu.

Vienlaicīgi spēlējošo lietotāju rekords pārsniedzis 3 miljonus. Ik dienas Steam platformai piekļūst vairāk nekā 6 miljoni unikālo spēlētāju. Lai spētu turēt līdzi pieprasījuma pieaugumam, uzlabota Steam infrastruktūra (līdz 400Gps).

„Steam šis gads varētu būt veiksmīgākais platformas sešu gadu ilgajā vēsturē,” stāsta Valve prezidents Geibs Ņuvells. „Šī gada laikā platforma piedzīvojusi daudzus uzlabojumus, tajā skaitā Mac spēļu atbalstu, Steam Wallet izveidi, kā arī iespēju iegādāties atsevišķus priekšmetus spēlēs. Mēs esam pārliecināti, ka kontu, pārdoto vienību un jauno spēlētāju skaita pieaugums ir tieši saistīts ar šiem jaunumiem.”

[url=http://www.techspot.com/news/40722-steam-passes-30-million-user-mark-offers-over-1200-games.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us