Starcraft II: WOL ir pieprasītākā stratēģijas žanra videospēle

Blizzard-Activision veidotā [i]Starcraft II: Wings of Liberty[/i], pirmā no trim [i]Starcraft II[/i] spēles daļām, pārdošanā nonāca pagājušajā nedēļā. Spēles veidotāji atlika tās pārdošanas uzsākšanu, padarot spēļu cienītājus nepacietīgākus, taču tagad ir redzams rezultāts – pārdošanas apjomi ir neticami. Pat nelielās kļūmes spēlē un [url=http://datuve/raksts/3632/Starcraft_II_speles_del_cies_datoru_videokartes/]ziņas[/url] par tās sagādātajām problēmām videokartēm nav traucējušas spēles uzvaras gājiena sākumam.

Dienā, kad tika uzsākta spēles tirdzniecība, tika pārdots vairāk nekā 1 miljons spēles kopiju. Tas PC spēlei ir ievērojams sasniegums. Battle.net jau ir 1,2 miljoni piereģistrētu [i]Starcraft II[/i] spēlētāju (620 tūkstoši no ASV), kas vēl vairāk apliecina, cik populāra ir šī spēle.

Viens no Blizzard Entertainment dibinātājiem un uzņēmuma izpilddirektors Maiks Morheims ([i]Mike Morhaime[/i]) apgalvo, ka šī ir visu laiku vislabāk pārdotā stratēģijas žanra spēle un 2010. gada pārdotākā PC spēle. „Mēs esam izdevuši [i]Starcraft II[/i] 11 dažādās valodās 5 kontinentos, jo vēlējāmies, lai spēli pirmajā tās izdošanas dienā varētu spēlēt pēc iespējas vairāk spēlētāju,” stāsta Maiks. „Mēs esam priecīgi, ka tik daudz cilvēku visā pasaulē ir iegādājušies spēli, un esam gatavi Battle.net nākamo nedēļu un mēnešu laikā uzņemt vēl vairāk spēlētāju.”

Savukārt ASV spēļu veikalu tīkla GameStop vecākais tirdzniecības viceprezidents Bobs Makkenzijs ([i]Bob McKenzie[/i]) stāsta, ka [i]Starcraft II: Wings of Liberty[/i] ir ne vien pārdotākā 2010. gada spēle, bet arī vislabāk pārdotā PC spēle kopš 2008. gada, kad tika uzsākta spēles [i]World of Warcraft[/i] papildinājuma [i]Wrath of the Lich King[/i].

[i]Starcraft II[/i] papildinājumi [i]Heart of the Swarm[/i] ar Zerg individuālā spēlētāja kampaņu un [i]Legacy of the Void[/i] ar Protoss kampaņu tirdzniecībā varētu nonākt jau šī gada beigās, taču konkrēti datumi vēl nav paziņoti. Zinot Blizzard-Activision, tas varētu arī nedaudz ievilkties.

[url=http://www.dailytech.com/Starcraft+II+WOL+is+FastestSelling+Strategy+Game+Ever/article19263.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us