Starcraft II spēles dēļ cieš datoru videokartes

Datuvē jau tika rakstīts par [url=http://datuve/raksts/3627/StarCraft_II_ir_klat/]Starcraft II[/url] – trīs stratēģijas videospēļu sēriju, kuras pirmā daļa ([i]Wings of Liberty[/i]) oficiāli klajā tika laista pagājušonedēļ. Diemžēl spēle, kuru paredzēts pārdot 10 miljonos kopiju, jau pieredzējusi dažas neveiksmes. Sākotnēji tika atrastas dažas nelielas kļūmes, taču tagad internetā parādījušās Starcraft II ziņas par „sadegušām” videokartēm.

Viens no cietušajiem ir tīmekļa vietnes [i]GameInformer[/i] rakstu autors Adams Bīseners ([i]Adam Biessener[/i]), kuram savus iespaidus par jauno spēli nācās rakstīt no sievas klēpjdatora, jo viņa datora videokarte pēc spēlēšanas vairs nebija lietojama.

Šķiet, ka problēma slēpjas galvenajā spēles izvēlnē, kur kadru maiņas biežums ([i]frame rate[/i]) ir pārāk liels. Tas pārmērīgi noslogo grafisko procesoru, dažos gadījumos liekot tam pārkarst (atsevišķos gadījumos tā ir pēdējā procesora pārkaršanas reize…).

[img]http://datuve/images/upload/20100802121715.jpg[/img]

Blizzard, apzinoties problēmu, savā atbalsta vietnē piedāvā pagaidu risinājumu:

[i]Atsevišķas spēles daļas var likt jūsu sistēmai pārkarst, ja tai nav pietiekama dzesēšana. Spēlei šajās situācijas „nav ko darīt”, tādēļ tā ļoti ātri maina kadrus. Pagaidu risinājums ir sameklēt failu Documents\StarCraft II Beta\variables.txt un pievienot tam šīs rindiņas:

frameratecapglue=30

frameratecap=60

Skaitļus iespējams aizvietot ar citiem.[/i]

Steidzīgākajiem spēlētājiem, kas jau zaudējuši savas videokartes, gan tas nepalīdzēs. Blizzard arī negatavojas atlīdzināt aparatūras zudumu spēlētājiem, kas cietuši no šīs kļūdas. Lai gan daļēji vaina slēpjas spēles kļūdā, pārslogotai videokartei nevajadzētu uzreiz pārstāt darboties, ja vien tajā nav kādas ražošanas kļūmes un/vai nepietiekamas dzesēšanas. Šajā gadījumā šķiet, ka lietotāji cietuši gan no programmatūras, gan aparatūras kļūdām.

[url=http://www.dailytech.com/Hot+Starcraft+II+is+Frying+Graphics+Cards+Blizzard+Issues+Temporary+Fix/article19224.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us