Starcraft II: Heart of the Swarm gaidāma ne ātrāk par 2012. gadu

Kā jau iepriekš rakstījām, Blizzard nolēmuši sadalīt RTS spēli [url=http://datuve/raksts/3638/Starcraft_II:_WOL_ir_pieprasitaka_strategijas_zanra_videospele/]Starcraft II[/url] trīs epizodēs. Pirmā no tām – Wings Of Liberty – ceļu pie PC un Mac lietotājiem uzsāka šī gada 27. jūlijā. Pirmajā mēnesī tika pārdoti vairāk nekā 3 miljoni spēles kopiju. No tā var secināt, ka spēles cienītāju netrūkst.

Vakar Blizzard projekta Battle.net vadītājs Gregs Kanessa uz jautājumu, kad gaidīt jaunas Battle.net iespējas, atbildējis, ka „lielāko daļu jaunumu pieredzēsim sakarā ar Starcraft II spēli, un tas notiks nākamo 18 mēnešu laikā – līdz Heart of the Swarm iznākšanai”. Pēc viņa teiktā var secināt, ka otrā spēles daļa gaidāma ap 2012. gada aprīli.

Gregs Kanessa gan noliedzis, ka otrajai spēles daļa būtu jau noteikts precīzs iznākšanas datums. Viņš savu komentāru noteikti balstījis uz Blizzard pašreizējiem plāniem, un zinot šo izstrādātāju, tie vēl var mainīties. Taču ņemot vērā, ka paiet aptuveni 2 gadi, līdz Blizzard piedāvā jaunu spēles World of Warcraft papildinājumu, šis pieņēmums varētu būt diezgan precīzs.

Spēles otrajā daļā spēlētājam būs iespēja vadīt citu spēles tēlu rasi – zergus ([i]zerg[/i]).

[url=http://www.eurogamer.net/articles/2010-10-08-scii-heart-of-the-swarm-in-early-2012]Eurogamer[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us