StarCraft II datorspēle ir klāt

Populārajai stratēģiju videospēlei “StarCraft”, no šonedēļas, oficiāli nopērkama otrā daļa – StarCraft II. Videospēli var iegādāties arī battle.net mājaslapā, to lejupielādējot. “StarCraft” ir populāra zinātniskās fantastikas reālā laika stratēģiju videospēle. “StarCraft II” ir tās ilgi gaidītais turpinājums.

Pirmā “StarCraft” videospēle “Windows” operētājsistēmai tika laista klajā 1998. gadā, kaut gan, ņemot par pamatu “Warcraft II”, videospēle radīta jau 1996. gadā. Ar 11 miljoniem pārdotu kopiju visā pasaulē, tā ir viena no vispārdotākajām videospēlēm “PC” vēturē.

Videospēles notikumi risinās 26. gadsimtā, tālā Piena Ceļa nostūrī, kurā par pārrākumu cīnās 3 sugas: “Terrans”, cilvēki, kas izsūtīti no Zemes; “Zerg”, insektveidīgo suga, kas, sekojot ģenētiskajam ideālam, apsēsta ar citu sugu asimilāciju; “Protoss”, cilvēkveidīgo suga, kas izceļas ar paranormālām spējām un attīstītu tehnoloģiju.

[img]http://datuve/images/upload/20100730183051.png[/img]

Videospēļu industrijas žunālisti par “StarCraft” izteikušies kā par labāko un svarīgāko visu laiku video spēli. “StarCraft” pieder četri pasaules rekordi, ieskaitot: visvairāk pārdotā stratēģiju videospēle “PC”, lielākie ienākumi profesionālajā spēlēšanā, lielākā auditorija spēļu sacencībās.

[url=http://www.reghardware.com/2010/07/30/starcraft_2_trojan_warning_webroot/]theregister.co.uk[/url], [url=http://eu.battle.net]battle.net[/url], [url=http://en.wikipedia.org/wiki/StarCraft]Wikipedia.org[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us