SSD var palīdzēt ietaupīt naudu

Neraugoties uz nepatiku iegādāties SSD to augstās cenas dēļ, ilgākā laika posmā tie var palīdzēt uzņēmumiem ietaupīt naudu. Šādu secinājumi pēc pētījuma veikšanas izdarījuši [i][url=http://www.jgoldassociates.com/]J. Gold Associates[/url][/i] analītiķi.

[i]J. Gold Associates[/i] ziņo, ka uzņēmi apsver iespēju iegādāties klēpjdatorus ar SSD, taču atvadīties no parastajiem cietajiem diskiem viņus kavē SSD salīdzinoši augstās cenas. Taču uzņēmuma veiktais pētījums liecina, ka SSD ir ne tikai mazāka kļūmju iespējamība, augstāka veiktspēja un tie patērē mazāk enerģijas, bet tie arī ilgākā laika posmā palīdz ietaupīt naudu.

Neraugoties uz to cenu, trīs gadu laikā SSD palīdzēs uzņēmumam ietaupīt apmēram 214 ASV dolāru, savukārt, ja klēpjdators tiek izmantots piecus gadus – pat līdz 493 dolāriem.

Džeks Golds ([i]Jack Gold[/i]), uzņēmuma galvenais analītiķis, ziņo: „Mūsu nodoms bija aprēķināt patiesās izmaksas, kuras saistītas ar uzņēmumā izmantoto klēpjdatoru aprīkošanu ar SSD. Mēs atklājām, ka trīs gadu laikā ietaupījumi ir ievērojami lieli.” SSD ir arī krietni uzticamāki, tādēļ naudu varētu ietaupīt arī uz remonta izmaksām nepieciešamības gadījumā.

Raksta avots – [url=http://www.tgdaily.com/content/view/43185/135/]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us