Spēles Duke Nukem Forever iznākšana tiek kārtējo reizi atlikta

Studija Gearbox Software, kura veic Duke Nukem Forever šūtera izstrādi, paziņojusi par kārtējo starptautiskās relīzes datuma maiņu vienam no ilgtermiņa projektiem spēles industrijas vēsturē, raksta CrunchGear.

Janvāra beigās studija paziņoja, ka Duke Nukem Forever iznāks 3. maijā ASV un 6.maijā pārējā pasaulē. Tagad iznākšana tiek atlikta uz vienu mēnesi. Tiek ziņots, ka pasaules relīze notiks 10.jūnijā, bet Amerikas – 14.jūnijā.

[img]http://datuve/images/upload/20110331131328.jpg[/img]

Kārtējā spēles Gearbox Software datuma maiņa ir redzama video. Kadrā studijas galva Rendijs Pičfords (Randy Pitchford) stāsta skatītājiem par to, ka spēle ir gandrīz gatava un nekas nevar traucēt izstrādātājiem kārtējo reizi atlikt relīzi. Tai pašā laikā kadrā parādās strādnieks, kurš stiprina pie spēles plakāta dēlīti ar jauniem datumiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110331131346.jpg[/img]

Duke Nukem Forever ir viena no slavenākajām „nepabeigtajām” spēlēm. Spēle šūtera žanrā no pirmās personas tika izsludināta 1997.gadā. Sākotnēji pie projekta strādāja 3D Realms studija, kura vairākas reizes mainīja relīzes datumus un izputēja 2009.gadā. 2010.gadā izstrādi pārņēma Gearbox Software studija.

Kā avots izmantota CrunchGear.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us