Spekulanti atstājuši Ameriku bez jaunajiem iPad

Tie, kuri nepaspēja nopirkt iPad 2 pirmajās pārdošanas dienās, riskē iegūt to savā īpašumā ne ātrāk kā aprīļa vidū. Apple interneta veikalā tiek norādīts, ka jebkurš šodien pasūtītais modelis nonāks pie pircēja tikai pēc četrām – piecām nedēļām.

Deficītā ir vainojami pārpircēji, kuri vēlas nopelnīt uz ažiotāžu. Piemēram, eBay interneta izsolē iPad 2 Wi-Fi ar 32 gigabaitiem iebūvētās atmiņas tiek pārdots par 700-800 dolāriem, lai gan Apple noteiktā cena ir 599 dolāri.

Bloga Chip Chick autore Helēna Stouna stāsta, kā viņa žurnālistes izmeklēšanas ietvaros saņēmusi zvanu no cilvēka no Krievijas, kurš atklāja sava biznesa noslēpumu. Viņš atzinās, kā pārvācās uz Ņujorku ar vienu mērķi: atvest uz Maskavu cik vien daudz iespējams iPad 2 ar 3G-moduli. Pirmo reizi viņš un viņa septiņi „draugi” aizņēma vietu rindā pēc iPad 2 11 stundas pirms sākās pārdošana un nopirka uzreiz 16 ierīces. Pēc tam krievs stāvēja rindā otro reizi, un tad trešo.

[img]http://datuve/images/upload/20110324133736.jpg[/img]

25.martā planšetes pārdošanas sāksies Kanādā, bet uzņēmīgs pilsonis cer īstenot savu shēmu arī tur. Šādu „uzņēmēju” ir daudz, turklāt ne tikai no Krievijas. Katrs piektais iPad 2 tiek iegādāts tālākpārdošanai ārzemēs: planšeti ar nepacietību gaidu Krievijā, Indijā, Ķīnā, Honkongā un daudzās citās valstīs, kur planšete tuvākajā laikā neparādīsies.

Kā avots izmantotas betanews.com un Chip Chick.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us