Speedo prezentējuši MP3 atskaņotāju peldbaseinam Aquabeat

Bez tehnoloģijām nevar! Nekur! Lielbritānijas sporta apģērbu ražotājs Speedo, kas īpaši pievērsies peldēšanai un ir lielākais peldēšanas aprīkojuma ražotājs pasaulē, nācis klajā ar MP3 atskaņotāju. Ierīce paredzēta peldēšanas un mūzikas entuziastiem, kam patīk baudīt savus iecienītos skaņdarbus pat peldēšanas laikā – nirt pie koraļļu rifiem Mocarta pavadījumā vairs nav tikai sapnis!

Speedo Aquabeat ir ražojuši zināmie iRiver, kas ar mūzikas biznesu nodarbojas jau teju desmit gadus (tātad par skaņas kvalitāti nav jāuztraucas). Ierīces svars ir nieka 35 grami, taču tās akumulators spēj nodrošināt 9 stundu mūzikas atskaņošanu – periodu, kura laikā būs iespējams noklausīties visu 1 GB atmiņā ietilpstošo mūziku. Saprotams, Aquabeat un tā austiņas ir ūdensdrošs un ar to iespējams droši ienirt līdz pat 3 metru dziļumam.

[img]/images/upload/speedo_aquabeat01.jpg[/img]
[img]/images/upload/speedo_aquabeat02.jpg[/img]
Gan pats atskaņotājs, gan tā skaņas ierīce ir negrimstošs, tādējādi nebūs jāuztraucas par 145 ASV dolārus vērtās ierīces nogrimšanu okeāna vai dīķa dzīlēs. Speedo/iRiver mūzikas atskaņotājs pieejams vairākās krāsās un jau drīzumā tas nonāks veikalos.

[img]/images/upload/speedo_aquabeat03.jpg[/img]
[img]/images/upload/speedo_aquabeat04.jpg[/img]
Nevar nepieminēt, ka slaveno zīmolu nīdējiem arī ir pieejams ūdensdrošs MP3 atskaņotājs – tā ražotājs ir Ubanana. Pirms mēneša prezentētais Ubanana uCan MP3 spēlmanis arī aprīkots ar 1 GB atmiņu, taču tā akumulatora ietilpība nodrošina mūzikas atskaņošanu 15 stundu garumā. Arī šī ierīce ir negrimstoša un, jāatzīst, tik pat glīta kā Aquabeat. Produkts veikalos nonāks jau nākammēnes un tā cena diemžēl būs augstāka – ap 150 ASV dolāriem.

[img]/images/upload/ubanana-ucan.jpg[/img]

Ubanana uCan

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us