SonyEricsson Xperia X1 debija vairs nav aiz kalniem

Pēc dažām atlikšanas reizēm SonyEricsson šodien Londonā beidzot apstiprinājuši, ka daudzu gaidītais viedtelefons un potenciālais iPhone „killeris” veikalu plauktos nonāks vēl šogad – iespējams, vairākās pasaules valstīs ierīce būs pieejama jau šī mēneša beigās. Kompānija apsolījusi, ka līdz gada beigām Xperia X1 būs pieejams daudzās valstīs Eiropā, Āzijā, Tuvajos austrumos, Āfrikā un Latīņamerikā.

SonyEricsson Xperia X1 ir viens no gaidītākajiem mobilajiem tālruņiem. Paši SonyEricsson atzīst, ka viņi ir „ļoti priecīgi par inovācijām un jauno lietošanas pieredzi, ko kompānija radījusi lietotājiem”. „Xperia ir visaugstākās kvalitātes ekrāns, kāds vien atrodams tirgū. Tam ir četri navigācijas taustiņi, optiskais vadības taustiņš, ātrs procesors un ātrs tīkls, kas tuvinās Xperia X1 kā parastai, tā arī izklaides un darba lietošanai,” skaidro Riko Sakaguči (Rikko Sakaguchi) no SonyEricsson.

[img]/images/upload/x1_1_425.jpg[/img]
[img]/images/upload/x1_2_425.jpg[/img]
Zināms, ka ražotājs šobrīd fokusēsies uz 35 valstīm jau minētajos pasaules reģionos (tai skaitā rietumu un centrālajā Eiropā); tādās lielvalstīs kā ASV, Kanādā, Krievijā, Vācijā Ķīnā, Austrālijā vai Apvienotajā Karalistē Xperia X1 vēl nebūs pieejams… Šāds solis norāda uz SonyEricsson ražošanas līniju nelielo sākotnējo jaudu, jo patērētāju vairums atrodams tieši valstīs, no kurām SE izvairās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us