Sony savā PSP reklāmā apsmej iPhone

Sony izveidojuši reklāmu, kurā tiek stāstīts, ka daudzas lietotāju iecienītākās PSP spēles tagad var iegādāties tikai par $9,99. Taču Sony arī izmantojuši šo iespēju, lai pasmietos par Apple iPhone spēļu centieniem. Patiesībā jau šo cīņu uzsāka paši Apple, kad Apple vecākais mārketinga viceprezidents Fils Šillers paziņoja, ka Nintendo DSi un Sony PSP netur līdz iPod touch.

Tagad Sony, kas parasti ir vairāk noraizējušies par savu japāņu konkurentu Nintendo, beidzot ir atbildējuši arī Apple. Reklāmā kāds jaunietis Džošs Rouzs cenšas palielīties ar savu iPhone viedtālrunim līdzīgo ierīci, kurā viņš spēlējot spēli ”Lame Castle”. Viņam atbild jaunais Sony pārstāvis Markuss Riverss: „Tas nav paredzēts nopietnu spēļu spēlēšanai! Tas ir veidots, lai tu varētu nosūtīt īsziņas savai omītei!”

Sony gan centušies rīkoties piesardzīgi, lai pārāk neaizvainotu Apple, jo jāņem vērā, ka Sony šī gada E3 izstādē nāca klajā ar vismazāk nozīmīgākajiem jaunumiem no trim galvenajiem konsoļu veidotājiem (Sony, Nintendo un Microsoft), tādēļ viņiem jāuzmanās, ka cilvēki varētu kļūt skeptiski pret šī uzņēmuma paziņojumiem.

[url=http://www.dailytech.com/Sony+Ad+Says+iPhone+is+for+Texting+Your+Grandma+Disses+Its+Gaming/article19364.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us