Sony prezentē jaunu elektronisko dokumentu lasīšanas ierīci PRS-700

Digitālajam medijam ir spēks – to vairs noliegs tikai retais. To, vai digitālā grāmata spēs piesaistīt uzmanību un kļūs par kulta produktu, vēl varētu apšaubīt, taču vilciens ir iekustējies un e-grāmatas attīstība notiek. Sony iepriekšējās nedēļas beigās prezentēja jaunāko e-grāmatu lasītāju.

Jaunais Reader Digital Book ir mazāks par priekšgājēju, jo tam vairs nav taustiņi grāmatu un citu iespēju kontrolēšanai. Tā vietā Sony izlēmuši ierīci apgādāt ar skārienjutīgo ekrānu. Tiesa, tas radījis papildu svaru – ja lasītāja pirmā versija svēra 255 gramus, tad jaunās – PRS-700 – svars ir 283 grami.

[img]/images/upload/sonynewreader1.jpg[/img]
[img]/images/upload/sonynewreader2.jpg[/img]
Arī skārienjutīgajā ekrānā izmantota E-Ink tehnoloģija, kas ļauj taupīt enerģiju un ir daudzkārt reālistiskāka par cita tipa ekrāniem. Ierīces ekrānam ir 170 punktu collā augsta izšķirtspēja, savukārt akumulators nodrošinās 7500 lappušu apskati. Sony PRS-700 integrēts LED apgaismojums lasīšanai tumšos apstākļos, taču tas samazinās akumulatora darbības laiku.

[img]/images/upload/sonyoldreader.jpg[/img]

[i]Sony vecais “e-papīrs”[/i]

Jaunā e-grāmatu lasītāja cena ir 400 ASV dolāri un ierīce veikalos nonāks tuvākā mēneša laikā. Diemžēl joprojām trūkst latviešu valodas atbalsts, kas liedz attīstīt šo tirgus segmentu Baltijas valstīs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us