Sony prezentē Alpha 900 digitālo spoguļkameru

Viena no lielākajām foto jomas izstādēm Photokina vēl ir tikai priekšā, taču jau šobrīd kameru ražotāji aktivizējas un prezentē gaidāmos produktus. Sony vakar medijiem izrādījuši ilgi gaidīto Alpha sērijas spoguļkameru A900, kas aprīkota ar pilna kadra 24,6 megapikseļu CMOS sensoru.

Šī ir viena no gaidītākajām profesionālo Minolta lietotāju kamerām (Sony iegādājās Minolta fotokameru biznesu un piekrita savas spoguļkameras veidot pēc Minolta izstrādātajiem objektīvu pievienošanas standartiem), jo tā beidzot sniedz iespēju vecos objektīvus izmantot ar pilna kadra kameru. Alpha 900 ir aprīkota ar janvārī prezentēto CMOS sensoru, kurā integrēts attēla stabilizators (kā jau tas Alpha sērijai ierasts, nav nepieciešams iegādāties dārgu objektīvu ar attēla stabilizāciju).

[img]/images/upload/A900_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/A900_2.jpg[/img]
Par pamatu kameras izstrādē ņemta Alpha 700 – jaunajai ierīcei ir tāds pats 3 collu 921’000 punktu ekrāns un vairākas no A700 aizgūtas iespējas (izvēlne, kontroles iespējas u.c.). Sony ziņo, ka kameras garantētais resurss ir 100 tūkstoši kadru. Bez apstājas iespējams bildēt 5 uzņēmumus sekundē; RAW formātā buferatmiņa piepildīsies pēc 12 kadru uzņemšanas. Atšķirībā no vairuma jaunāko kameru, šai nav LiveView iespēja, taču ir „Inteleģentā priekšskate” – tā uzņem tādu kā testa attēlu, pēc kura vadīties un pieregulēt dažādus parametrus.

[img]/images/upload/A900_3.jpg[/img]
[img]/images/upload/A900_4.jpg[/img]
Zināms, ka veikalos Sony Alpha 900 ar pilna kadra matricu nonāks novembrī un tās cena būs ap 3000 ASV dolāriem (kopā ar aksesuāriem).

Portāls DP Review jau ticis pie savas Alpha 900 un ieskatu kameras darbībā var lasīt [url=http://www.dpreview.com/previews/SonyDSLRA900/default.asp]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us