Sony PlayStation 4 varētu izmantot PlayStation 3 Cell procesoru

Tikai tagad Sony ražotās PlayStation 3 spēļu konsoles pārdošanas rādītāji uzņem apgriezienus, taču kulāros jau sāk runāt par nākamo – ceturtās paaudzes – konsoli. Lai arī to visticamāk skars vairākas izmaiņas, ierīces „sirdī” varētu tikt izmantots jau šobrīd pielietotais Cell procesors.

Ja var ticēt japāņu tehnoloģiju portālam, Sony sapratuši savu kļūdu ar dārgām komponentēm, kas nebūt neveicināja apgrozījumu. Tā vietā nākamās paaudzes konsolē tiks izmantotas lētākas daļas, kas ierīces cenu nepaaugstinās tik dramatiski, kā, piemēram, Blu-ray lāzers.

[img]/images/upload/playstation4.jpg[/img]
Kā ziņo PC Watch, atpakaļsavietojamības un zemo izmaksu dēļ visticamāk tiks izmantota Cell procesora uzlabota versija – procesora arhitektūra pieļauj vismaz 24 vai pat 32 aprēķinu kodolu izveidi (Synergetic processong units). Tas gan nenozīmē, ka PS4 būs ar šādiem parametriem, jo Sony inženieriem pašiem vēl nav skaidrība par nākamās konsoles modeli.

PlayStation 4 ir vairāku gadu attālumā no iespējamās nonākšanas veikalu plauktos, taču eksperti skaidro, ka, ja kompānijai izdosies konsoli prezentēt pirms Microsoft vai Nintendo nākamajām izklaides ierīcēm, tas būs liels trumpis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us