Sony PlayStation 3 varētu iegūt vadības ierīci ar kustību noteikšanas mehānismu

Aprīļa pirmajā pusē parādījās ziņas par Microsoft iespējamajiem plāniem iet Nintendo Wii taciņu, un piedāvāt savu pulti „Newton” ar kustību detektoru. Pēc nepilniem diviem mēnešiem līdzīgas baumas parādījušās arī par Sony episkās konsoles PlayStation 3 aprīkošanu ar šādu vadības ierīci, padarot konsoli par daudz atraktīvāku un tādējādi arī konkurētspējīgāku.

Vairāki tirgus eksperti lēš, ka baumas varētu būt patiesas un tām patiesībā nevajadzētu būt pārsteidzošām, bet gan likumsakarīgām. Tieši kustību sensors vadības pultī ir tas, kas pacēlis Nintendo Wii slavas saulītē, un būtu tikai pašsaprotami, ja arī kāds no lielajiem konsoļu tirgus spēlmaņiem „iemēģinātu roku” šajā lauciņā. Jāpiezīmē, ka līdzīgas ziņas par kustību sensora izmantošanu pavīdēja jau 2006. gadā.

[img]/images/upload/ps3_wiimote.jpg[/img]
No Sony puses neapstiprinātas ziņas liecina, ka jau ir veikti pirmie izmēģinājumi ar ierīces prototipiem (tādi bijuši vairāki, lai saprastu kurš dizains ir patīkamākais patērētājam). Nelielai cilvēku grupai Kalifornijā (ASV) izdevies izmēģināt vairākas vienkāršas spēles, piemēram, tenisu, peintbolu un paukošanos, taču prezentācijas vadītājs demonstrējis arī dažas Quake videospēles vadīšanas iespējas.

Tiesa, ja arī šāds kontrolieris patiešām jau pastāv, Sony visticamāk šādu ierīci vēl zināmu laiku pilnveidos un tikai tad publiskos. Un, ja tā, vai Nintendo Wii nevarētu tikt gāzts no troņa?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us