Sony piedāvās mājas kinozāli ar 2 skaļruņiem

Sony jūnijā veikalos apgrozībā laidīs jauna tipa mājas kinozāli DAV-F200 no Bravia sērijas, kas, atšķirībā no saviem titula brāļiem, būs aprīkota ar tikai divām skandām un zemo frekvenču skaļruni, tādējādi izvairoties no telpas pārveidošanas vai pielāgošanas kino vajadzībām.

Šīs pašas Bravia sērijas LCD televizoriem lieliski pieskaņotā un tehniski sapārotā kinozāle nodrošina virtuālu telpisko skaņu bez kaudzes ar skandām, taču visai neierastais skaitļu savirknējums „2.1” iepretim skaņas sistēmas ailītei būtībā ir vienīgā tehnoloģiskā ierīces „odziņa”. Ar HDMI izeju aprīkotā ierīce atbalsta Sony S-Force tehnoloģiju, kas no diviem skaļruņiem (kopā ar zemo frekvenču skaļruni – 405W kopējā jauda) spēj izspiest kaut ko līdzīgu 5.1 skanējumam.

[img]/images/upload/dav-f200_2.jpg[/img]
Atskaņotājs ir neliels un stilīgs, ko pierāda arī Sony izvēlētā diska ielādes metode – tas jāievieto pa nelielu atvērumu sānos, līdzīgi kā auto audiosistēmās vai Sony PlayStation 3 spēļu konsolē. Diemžēl šajā spraugā neko jaunāku par jau desmitgadi veco DVD ievietot nebūs jēga. Tiesa, Bravia DAV-F200 nodrošina arī DivX atskaņošanu, un jebkuru atskaņojamo video iespējams kvalitatīvi pielāgot HD 1080p standarta televizoram (tā saucamais „upscale”). Līdztekus DVD atskaņotājam atrodama arī USB pieslēgvieta, kas ļaus pieslēgt gan zibatmiņu, gan ārējo cieto disku, mūzikas datņu atskaņošanai (WMA un AAC).

Papildus jau minētajām iespējām, Sony piedāvās arī WiFi un Bluetooth adapterus, kas ļaus ierīci sapārot ar datoru vai citu bezvadu ierīci (MP3 atskaņotāju, mobilo telefonu u.c.), tādējādi vēl plašākā mērā piedāvājot izklaidi un baudījumu.

Sony Bravia DAV-F200 cena visticamāk būs zināma tikai neilgi pirms ierīces laišanas apgrozībā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us