Sony piedāvā pasaules vieglāko klēpjdatoru ar Blu-Ray lasītāju

Datorražotāji nolēmuši atgriezties pie klēpjdatoru saknēm – padarīt tos patiešām portatīvus un vieglus. Sony šodien prezentējuši savu „mazsvara” klēpjdatoru VAIO TT, kas konkurēs ar Apple MacBook Air, Lenovo ThinkPad X300 un X200 produktiem. Atšķirībā no konkurentiem, ierīce teju pilnībā piemērota šodienas topa produktam – Blu-Ray filmām.

Sony klēpjdatora šasija veidota no oglekļa šķiedras, kas ierīci padara vieglu, izturīgu un tajā pat laikā kompaktu – VAIO TT svars nepārsniedz 1,3 kilogramus, savukārt biezums ir tikai 2,5 centimetri biezākajā vietā.

[img]/images/upload/sony_vaio_tt_1.jpg[/img]
Datora „sirdī pukst” Intel jaunā Montevina platforma – Intel Core 2 Duo SU9400 procesors (1,4 GHz), 4 GB PC3-6400 operatīvā atmiņa un Intel GMA 4500MHD video adapteris, kas vajadzības gadījumā no operatīvās atmiņas var „aizņemties” līdz pat 1,3 GB atmiņas. Ierīcei ir gan Bluetooth 2.1+EDR, gan Intel WiFi, gan citi bezvadu pieslēgumi.

[img]/images/upload/sony_vaio_tt.jpg[/img]
[img]/images/upload/sony_vaio_tt_3.jpg[/img]
Sony klēpjdators aprīkots ar 11,1 collu lielu (1366×768) LED aizmugurapgaismojuma monitoru, taču videosignālu iespējams raidīt arī uz TV caur HDMI ligzdu. VAIO TT iespējams aprīkot ar dažādām datu glabāšanas iespējām, taču vismodernākā no visām ir divu 128 GB SSD disku kombinācija (RAID-0 režīmā) ar Blu-Ray lasītāju, kas ierīci padara par īstenu mobilo izklaides sistēmu.

[img]/images/upload/sony_vaio_tt_2.jpg[/img]
Ierīce jau sāk nonākt veikalu plauktos. Par standarta komplektāciju pircējam nāksies šķirties no 2000 ASV dolāriem (160 GB HDD, DVD rakstītājs), savukārt modelis ar Blu-Ray lasītāju maksās jau 2700 ASV dolārus. Viselitārākā versija ar diviem SSD diskiem maksās vairāk nekā 3000 ASV dolārus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us