Sony piedāvā – pasaulē plānākais LCD televizors

Kompānija prezentējusi vienu no pēdējā laikā interesantākajiem TV pasaules produktiem – KDL-40ZX1 televizoru, kura biezums ir tik neliels, ka neatrodas vieta teju nevienai video ieejas ligzdai vai kādām ekstrām. TV korpusā atrodama vien viena HDMI ieeja, taču visa pārējā datu pārraide uz ierīci notiek ar bezvadu raidītāja palīdzību, kas signālu spēj pārraidīt apmēram 20 metru attālumā.

KDL-40ZX1 ir 40 collu liels ekrāns, taču televizora svars ir nieka 12,2 kilogrami. Tas tādēļ, jo ierīce ir ļoti plāna – plānākajā vietā tikai 9,9 milimetri – un tai nav iebūvēti nekādi signāla pārveidotāji vai karšu lasītāji, kā tas ir Bravia televizoriem. ZX1 ekrāns piedāvā 120 Hz MotionFlow attēla atjaunošanās tehnoloģiju, bet strauju kustību attēlošana tiek uzlabota ar Bravia Engine 2. Ierīces kontrasta līmenis ir 3000:1, un skata leņķis sasniedz nu jau par standartu kļuvušos 178 grādus. Pateicoties bezvadu raidītājam, šis ir viens no perfektākajiem FullHD televizoriem, ko piekarināt pie sienas.

[img]/images/upload/ZX1_1.jpg[/img]
Nelielā bāzes stacija aprīkota ar 3 HDMI, 2 komponentvideo, S-Video un VGA ieejām, taču ierīcei ir USB un LAN ligzdas (USB ļauj pieslēgt Sony videokameras fotogrāfiju apskatei; LAN – tīklam) un iespējams pievienot pat peli un tālruni. Diemžēl caur bezvadu ierīci raidītais signāls ir tikai 1080 interlaced, kas teorijā ir divreiz sliktākas kvalitātes par FullHD 1080p, tādēļ TV būs pieejams arī ar HDMI ligzdu, kas iebūvēta pašā ierīcē un spēs parādīt pilnu HD attēlu.

[img]/images/upload/ZX1_2.jpg[/img]
Pagaidām nekas nav zināms par cenu, taču skaidrs, ka ZX1 vairākās krāsās būs pieejams sākot ar 10. novembri un pirmie to dabūs augsto tehnoloģiju cienītāji – japāņi.

[img]/images/upload/ZX1_3.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us