Sony paziņo par VAIO W netbook

Netbook’i joprojām iekaro datoru pārdošanas topu virsotnes, jo cilvēki turpina iegādāties neliela izmēra datorus par nelielu cenu. Šogad Sony jau paziņoja par savu VAIO P datoru, kuram gan salīdzinājumā ar konkurentu piedāvātajiem produktiem bija lielāka cena. Šodien uzņēmums laidis klajā VAIO W, kas patiešām atbilst „netbook” nosaukumam.

VAIO W komplektācija ir pieticīga, kā jau netbook’am pieklājas – 1,6 GHz Atom procesors, 160GB HDD, 1GB RAM, Windows XP OS, Bluetooth, WiFi, VGA izeja, tīmekļa kamera un atmiņas karšu lasītājs. Tastatūras izmērs ir 87% no pilna izmēra tastatūras, savukārt 3 šūnu akumulators piedāvā trīs stundu darbības laiku. Pircējiem ir iespēja izvēlēties 6 šūnu akumulatoru, kas attiecīgi nodrošinās divreiz ilgāku darbības laiku.

[img]/images/upload/20090707181309.jpg[/img]
Vienīgā iezīme, kas atšķir VAIO W no netbook’u masām ir 10,1 collu displejs ar LED izgaismojumu un 1366×768 pikseļu izšķirtspēju. Ekrāns ar augstāku izšķirtspēju varbūt atšķir šo netbook’u no konkurentiem, taču tas ir atstājis iespaidu arī uz tā cenu. VAIO W būs pieejams par apmēram 500 ASV dolāriem, kas ir vairāk nekā maksātu cits netbook ar līdzīgu komplektāciju.

[img]/images/upload/20090707181404.jpg[/img]
Sony piedāvā VAIO W rozā, baltā un brūnā krāsā. Iepriekšpasūtīšana sākas šodien, taču oficiāli tas savu ceļu pie pircējiem sāks nākamajā mēnesī.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Sony+Unveils+VAIO+W+Netbook/article15616.htm]DailyTech[/url]
Video no [url=http://www.engadget.com/2009/07/07/sony-announces-vaio-w-netbook/]Engadget[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us