Sony paziņo Blu-Ray cenas

Kinokompānija [i]Sony Pictures[/i] paziņojusi oficiālās [i]blu-ray[/i] video disku mazumtirdzniecības cenas. Par jaunajām filmām [i]blu-ray[/i] formātā būs jāmaksā 23.45$. [i]Sony Pictures[/i] ir pirmā kinokompānija, kas paziņojusi [i]blu-ray[/i] disku cenas, kurus plānots sākt pārdot jau šīs vasaras sākumā.

Dažas no pirmajām filmām, kas tiks izlaistas [i]blu-ray[/i] diskos būs [i]Fifth Element, Desperado, Hitch, House of Flying Daggers, Legends of the Fall[/i] un [i]Terminator[/i]. BestBuy.com interneta veikalā šīs pašas filmas parastajos DVD diskos ir nopērkamas par 14.99$, tātad filma ievērojami labākā kvalitaātē uz [i]blu-ray[/i] diska izmaksās par 56% dārgak par DVD. Vecākas filmas būs nopērkamas par 17.95$, tieši šada cena esot bijusi DVD diskiem, kad tie 1997. gadā pirmoreiz tika laisti tirdzniecībā.

[i]Blu-ray[/i] konkurents [i]HD-DVD[/i], ar [i]Toshiba[/i] priekšgalā, vēl nav paziņojuši par sava izstrādājuma cenu. Toshiba un Sony jau 3 gadus cīnās par to, kurš jaunais disku standarts pirmais izsitīsies turgū, kurš tiek novērtēts aptuveni 40 miljardu ASV dolāru vērtībā. Domājams, ka [i]Toshiba[/i]’s atbildi nebūs jāgaida ilgi.

[i]Sony[/i] plāno, sākot ar šo vasaru, izlaist [i]blu-ray[/i] diskos 3 jaunas filmas mēnesī. Gada pēdēja ceturksnī plānots paātrināt tempus līdz 10 jaunām filmām mēnesī.

Arī tehnikas ražotāji ir gatavi [i]blu-ray[/i] ieviešanai. [i]Pioneer[/i] piedāvās [i]blu-ray[/i] disku atskaņotājus jūnijā par aptuveni 1800$, [i]Samsung[/i] plāno līdzīgas ierīces laišanu tirdzniecībā jau pavasarī tikai par 1000$. Arī [i]Toshiba[/i] nesnauž, tiek solīti divi [i]HD-DVD[/i] atskaņotāju modeļi jau marta mēnesī par 500$ un 800$.

Raksta avots: [url=http://www.redherring.com/Article.aspx?a=15643&hed=Blu-ray+Discs+Won%E2%80%99t+Come+Cheap&sector=Industries&subsector=EntertainmentAndMedia]RED HERRING[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us