Sony NGP būšot lētāka par PS3

Sony apstiprinājuši, ka neraugoties uz iespaidīgajām [url=http://datuve/raksts/4193/Sony_prezentejusi_PSP_konsoles_pecnaceju/]Sony NGP[/url] komponentēm un iespējām, jaunā konsole neatradīsies vienā cenu kategorijā ar PlayStation 3. Sony paziņojuši, ka NGP konsolē būs četru kodolu procesors, 5 collu OLED displejs, WiFi un 3G savienojamība.

Tas viss skan ļoti jauki, taču liek aizdomāties par iespējamo preces cenu. Turklāt pievienojot preses konferencē izteikto apgalvojumu, ka jaunā konsole būšot “tikpat jaudīga kā PS3”, aizvien vairāk nākas sliekties uz secinājumu, ka arī cena abām konsolēm varētu būt līdzīga.

[img]http://datuve/images/upload/20110127101942.jpg[/img]
Sony pārstāvis intervijā [i]Game Informer[/i] gan paziņojus, ka jaunā ierīce “nemaksāšot 600 ASV dolārus”. Lai gan tas varētu nozīmēt, ka tā būs par dažiem dolāriem lētāka, Endrjū Hauss no Sony piebildis, ka jaunā Sony konsole būšot nedaudz dārgāka par Nintendo 3DS (kura ASV maksā 250 ASV dolārus).

Protams, ir veids, kā samazināt konsoles cenu – piedāvāt to caur mobilo pakalpojumu sniedzējiem, pievienojot līgumu ar ikmēneša 3G maksu.

[url=http://www.techradar.com/news/gaming/sony-ngp-won-t-cost-the-same-as-the-playstation-3-924504]TechRadar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us