Sony nesamazinās PlayStation 3 cenas

Sony Computer Entertainment vadītājs Rejs Maguīrs (Ray Maguire) Londonā notiekošajā Games 3.0 konferencē pilnīgi un nelokāmi paziņojuši – PlayStation 3 cenu samazinājums Ziemassvētku sezonā nav gaidāms.

„Vienmēr ir zināms spiediens no patērētāju puses un galvenokārt tas ir saistīts ar cenu samazināšanu. Tiesa, mums ir jābīda bizness un jābūt drošiem, ka arī mūsu akcionāri necietīs,” lēmumu skaidro Sony pārstāvis. „Pašreiz PS3 konsolei ir vieta tirgū un es domāju, ka šajos Ziemassvētkos konsoles cena būs kāds šķērslis, jo īpaši, ja ņem vērā drīzumā iznākošās videospēles,” turpina R.Maguīrs.

[img]/images/upload/console_wars.jpg[/img]
Kā piezīmē GameDaily, kopējais pārdoto konsoļu skaits ir 24 pret 16,84 miljoniem Xbox 360 – PlayStation 3 galvenā konkurenta – labā. Tiesa, Sony laika posmā no jūlija līdz oktobrim pārdevuši 2,43 miljonus konsoļu. Tajā pat laikā Xbox 360 pārdots 2,2 miljonu vienību apmērā. Saprotams, Sony nejūt nekādu vajadzību samazināt konsoles cenu, ja to pērk vairāk nekā konkurentu izstrādājumu.

Šobrīd vidējā PlayStation cena interneta veikalos Latvijā ir 350 lati (80 GB versija), savukārt Xbox 360 maksā ap 220 latiem (Elite). Konsoļu standarta versijas iespējams iegādāties daudz lētāk – piemēram, Xbox 360 pieejams par apmēram 140 latiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us