Sony nākuši klajā ar jaunu MP3 atskaņotāju NWZ-B130F

Elektronikas gigants prezentējis jaunu B sērijas pārnēsājamo mūzikas atskaņotāju, kas aprīkots ar FM radio un diktofonu. Netipiski Sony, bet ierīce spēj atskaņot tikai MP3 un WMA formāta datnes (kompānijas izstrādātais ATRAC, kā arī AAC tips nav atbalstīto sarakstā). Tiek lēsts, ka ierīce, kas sākumā nonāks Āzijas tirgū, maksās mazāk nekā jauniešu vidū populārais miniatskaņotājs Apple iPod Shuffle.

Atskaņotājs paredzēts kā Apple invāzijas apkarotājs un veikalu plauktos tas stāsies pretī iPod Shuffle un Nano „pleijeriem”. Jaunajam B sērijas spēlmanim, kas Āzijas tirdzniecības vietās nonāks jau septembrī, būs 3 līniju LCD ekrāns, vairākas dzīvespriecīgas krāsas un 1 vai 2 GB kapacitāte (1 GB – melnā vai sarkanā krāsā; 2 GB – melnā, sarkanā, zilā un rozā krāsā).

[img]/images/upload/nwzb13_1.jpg[/img]
NWZ-B130F aprīkots ar FM radio, zemo frekvenču skanējuma uzlabošanas iespēju, PlayForSure funkciju un pilnvērtīgu „drag and drop” failu ielādi (nav jāizmanto programmas, kas nereti ir lēnas un smagnējas). Sony jaunais atskaņotājs spēj ierakstīt ne tikai skaņas no apkārtējās vides, bet arī radio – ar 96, 128 vai 192 kbps augstu kvalitāti. Kā jau tas ierasts Sony MP3 spēlētājiem, ierīces akumulators ir lādējams no USB ligzdas; 3 minūšu lādēšana nodrošina 90 minūšu mūzikas atskaņošanu (pagaidām nav zināms maksimālais darbības laiks).

[img]/images/upload/nwzb13_2.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us