Sony nāk klajā ar iPod Touch sāncensi – X sērijas Walkman atskaņotāju

Atskaņotājam ir digitālā trokšņu slāpēšanas iespēja, kas būšot daudz efektīvāka par iepriekšējo analogo trokšņu slāpēšanas iespēju, kas ir bijusi citās Sony Walkman ierīcēs.

Viena no iespaidīgākajām ierīces iespējām ir bezvadu interneta atbalsts, šī būs pirmā Walkman ierīce, kam tāds būs. Sony apgalvo, ka X sērijas ierīcēm no izvēlnes būs tieša piekļuve Youtube. Interneta pārlūka nosaukums, ar kura palīdzību lietotāji varēs sērfot internetā, gan vēl nav nosaukts.

[img]/images/upload/1x.jpg[/img]
X sērijas atskaņotāji būs pieejami 16 GB un 32 GB versijās, ar MP3, WMA, AAC audio failu atbalstu, kā arī MPEG-4, AVC un WMW video failu skatīšanās iespēju.
Ierīces cena gan vēl nav paziņota, taču Sony sola, ka tirgū tā nonāks šī gada vasarā.

[img]/images/upload/1×4.jpg[/img]
Tāpat izstādē tika paziņots par jauno Walkman W sēriju (no vārda „wearable”). Ierīcei nebūs ekrāna, tā būs paredzēta cilvēkiem, kas skrien, iet vai trenējas – tā ir iebūvēta austiņās.Ierīces akumulatora uzlādēšanai būšot nepieciešamas vien 30 minūtes, tā darbības laiks – 12 stundas. Ierīce ar 2 GB atmiņu būs pieejama par 69 ASV dolāriem, veikalu plauktos tā parādīsies pavasarī.

[img]/images/upload/2a.jpg[/img]
Sony piedāvās lietotājiem arī jaunu Walkman aksesuāru sērija, kuru varēs lietot kopā arī ar iPod atskaņotājiem. Šajā sērijā būs iekļauta ZS-S4iP Boombox dokstacija, kura darbosies ar iPhone, ļaujot lietotājam vienlaicīgi saņemt zvanus un klausīties mūziku. Nav vēl zināms datums, kad ierīce parādīsies tirgū, taču ir zināma cena – 99 dolāri. Ierīce būs pieejama baltā un melnā krāsā.

[img]/images/upload/zs4.jpg[/img]
Lietotājiem tiks piedāvātas arī jaunas austiņas – Extra Bass sērijas MDR-XB700 modelis, kura cena būs 129,99 dolāri. Taču Extra Bass sērijā ir arī lētāki modeļi, kuru cena ir zemāka par 100 dolāriem – modeļi MDR-XB500 un MDR-XB300. Extra Bass sērija pircējiem būs pieejama februārī.

[img]/images/upload/1e.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us