Sony liks mieru hakerim, kurš uzlauza PlayStation 3

Kompānija Sony Computer Entertainment America paziņojusi par tiesas prāvas izbeigšanu ar hakeri Džordžu Hotsu, kurš ir pazīstams ar pseidonīmu Geohot.

“Sony pret Geohotu” lieta izraisīja plašu rezonansi tehnoloģiskajā un spēļu sabiedrībā. Sony Computer Entertainment America pretenziju jēga bija tajā, ka viņš pārkāpa licences vienošanos uz PlayStation 3 konsoles izmantošanu, kā arī veicināja autortiesību pārkāpumu un pirātisma attīstību. Strīds tika nokārtots ārpustiesas kārtībā: “uzlauzējam” nāksies apmaksāt savas tiesas izmaksas – un nekādu papildus sodu!

[img]http://datuve/images/upload/20110414150955.jpg[/img]

Vienošanās starp Geohotu un Sony paredz aizliegumu uz jebkuru Hotca izteikumu par Sony Computer Entertainment America produktu aizsradzības sistēmām un to kodēšanas metodēm, kā arī dalību ar to saistītajās aktivitātēs. Tāpat viņam tika aizliegts izplatīt jebkādu informāciju, kuru Sony uzskatīs par konfidenciālu. Jebkurš šīs vienošanās pārkāpums tiks sodīts ar 10 tūkst. dolāru, bet ne vairāk kā 250 tūkst. dolāru. Sony preses relīzē norāda, ka gan kompānija, gan Džordžs Hots ir apmierināti ar lēmumu.

Bet paralēli Geohots savā blogā uzrakstījis, ka pievienojas Sony produkcijas boikotam un aicina sabiedrību rīkoties līdzīgi.

Kā avots izmantotas cnet.com un crunchgear.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us