Sony izstrādājuši superplānu OLED ekrānu: “E-papīrs, te es nāku!”

Lielāks, mazāks, garāks, īsāks – šķiet, šis nebeidzamais sacensību maratons nebeigsies nekad. Sony nupat kā demonstrējuši nieka 0,3 milimetrus biezu OLED displeju, kas ir vairāk nekā desmit reizes plānāks nekā līdzšinējais Sony veikums.

11 collas (pa diagonāli) lielā ierīce pamatā ir līdzīga Sony 3 milimetru ekrānam XEL-1. Jaunais displejs piedāvā 960×450 pikseļus augstu izšķirtspēju, taču paši Sony atzīst, ka tas vairāk ir veidots kā paraugs demonstrējumiem, un darbs pie tā vēl ir jāiegulda ļoti daudz. Tiesa, pagaidām vārdā nenosauktais plēves biezuma produkts jau pēc dažiem gadiem varētu rotāt jūsu mājokļa sienu – un tās vairs nebūs 11 klasiskās angļu vienības pa diagonāli, tās būs 50 un vairāk. Ļoti iespējams, ka šādi monitori varētu nonākt arī kādā nākamās vai aiznākamās paaudzes e-grāmatām.

[img]/images/upload/sony-0.3-mm-11-inch.jpg[/img]
Līdztekus 11 collu monitoram, Sony izrādījuši arī 3,5 collu ekrānu, kura biezums nepārsniedz 0,2 milimetrus. Arī šis displejs ir veidots OLED tehnoloģijā un Sony šo produktu pirmkārt jau tēmē tālruņu virzienā – tam ir mūsdienu standartiem atbilstošā QVGA (320×220) pikseļu izšķirtspēja.

[img]/images/upload/sony-02-mm-oled.jpg[/img]
Jāatzīmē, ka līdz šim līderis bija 0,67 milimetrus biezs monitors, kura izmērs bija vien 2,2 collas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us