SONY HDR-TG3E video kamera no maija pieejama Latvijā

No maija beigām pircējiem tehnikas veikalos Latvijā būs pieejams japāņu kompānijas Sony jaunākais veikums – pasaulē mazākā un vieglākā Full-HD video kamera. Jaunā video kamera ir pirmā pasaulē, kuras apvalks ir veidots no tīra titāna – materiāla, kas ir par 40 procentiem vieglāks kā tērauds un divreiz izturīgāks kā alumīnijs.

Kamera ir tikai nedaudz lielāka par standarta mobilā telefona izmēriem. Tās platums ir 33, augstums 119, bet dziļums – 63 milimetri. Šie izmēri ir ideāli piemēroti, lai kameru varētu bez pūlēm ievietot vēl pēdējā brīvajā un mazākajā somas kabatā. Ar jauno kameru ir iespējams ierakstīt video tā sauktajā Full-HD izšķirtspējā – 1920 x 1080 pikseļi un uzņemt fotoattēlus četru megapikseļu izšķirtspējā.

Video kameras komplektācijā ir iekļauta četru gigabaitu atmiņas karte. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams ņemt līdzi liela apjoma kasetes vai diskus, lai iemūžinātu nedēļas nogales skaistākos mirkļus. Savukārt papildus pieejamā 16 gigabaitu atmiņas karte ļauj ierakstīt līdz piecām stundām un 55 minūtēm garu Full-HD izšķirtspējas materiālu. Kā skatu meklētāju iespējams arī lietot ierīces 2.7 collu lielo skārienjūtīgo displeju. Kamera ir aprīkota ar Carl Zeiss Vario-Tessar lēcu un tās maksimālā mērogmaiņa ir 10 reizes. Skaņa tiek ierakstīta 5.1 Dolby Digital audio formātā.

Kameras titāna korpuss ir klāts ar īpaši izturīgu apvalku. Šis aizsargslānis ir veidots, lai pasargātu video kameru no ikdienišķām skrambām, piemēram, aktīvi sportojot vai dodoties ceļojumā.

Kamerai ir arī citas vērtīgas īpašības – seju atpazīšanas tehnoloģija automātiski piemēro fotogrāfijas fokusu, ekspozīciju un krāsu balansu, lai veidotu pēc iespējas skaidrāku un labāku fotogrāfijas vai videomateriāla attēlu. Tā var atpazīt līdz astoņām sejām vienā ainā, ļaujot uzņemt cilvēkus dažādās situācijās. Tāpat īpašs sensors, kas atvasināts no Sony profesionālo kameru tehnoloģijām, ļauj ierakstīt skaidru skaņu bez nevēlamiem blakus trokšņiem.

Video kameras aptuvenā cena mazumtirdzniecībā būs 650 Ls.

Mūsdienās japāņu kompānijas Sony zīmola preces daudziem lietotājiem ir kļuvušas par augstas kvalitātes, drošības un lietošanas ērtuma etalonu. Kompānija tika dibināta 1946.gadā, kad divi entuziasti Akio Morita un Masaru Ibuka izveidoja nelielu darbnīcu radiouztvērēju pārtaisīšanai un remontam. Laikam ejot, darbnīca sāka paplašināties un no aparatūras remonta pārgāja uz patstāvīgu ražošanu.

Informācija presei

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us