Sony Ericsson prezentējis vienu no pilnvērtīgākajiem tālruņiem

Sony Ericsson prezentējuši jaunu G sērijas mobilo tālruni, kas aprīkots ar jaunākās paaudzes HSDPA datu pārraidi biznesam, samērā kvalitatīvu kameru izklaidei un plaša failu klāsta multimediju atskaņotāju baudai.

Sony Ericsson G502 ir Sony Ericsson jaunākā HSDPA sakaru ierīce, kas pievienojusies „tīmekļa tālruņu” klāstam. Tajā apvienotas neskaitāmas funkcijas, kas aiztaupa laiku un ļauj darbus darīt ātrāk. G502 atbalsta kā UMTS/HSDPA 2100, tā arī klasiskos GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900 sakaru tīklus. Šis Sony Ericsson ir pirmais kompānijas modelis, kam ir liela ātruma HSDPA datu pārraides iespēja – pats ražotājs apgalvo, ka tā rezultātā pieeja internetam ir četras reizes ātrāka salīdzinājumā ar 3G modeļiem, pie tam, ierīcei ir Web 2.0 standartus atbalstošs pārlūks.

[img]/images/upload/G502_1.jpg[/img]
Pateicoties šādam ātrumam un iebūvētajām Google kartēm (tām nepieciešams tīkls), iespējams izmantot arī GPS jeb globālās pozicionēšanas sistēmas priekšrocības. Tā pat kā iPhone vai FireFox, G502 ir aprīkots ar laika ziņu programmu, kas palīdzēs orientēties sava drēbju skapja uzmērīšanā. Saprotams, iebūvēts mediju atskaņotājs un Bluetooth, kas atbalsta arī skaņas pārraidi vairs nav nekāds jaunums – arī šajā tālrunī tas viss ir. Sony Ericsson ziņo, ka ar 2 megapikseļu kameru aprīkotais G502 veikalu plauktos nonāks jau līdz vasaras vidum un tas būs pieejams vai nu Champagne Black vai Brilliant Hazel krāsās.

[img]/images/upload/G502_2.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us