Sony Ericsson nesteidzas radīt tālruni ar Android operētājsistēmu

Mobilo tālruņu ražotājs Sony Ericsson joprojām vērtē Google mobilo operētājsistēmu. Uzņēmums ir apstiprinājis, ka Android attīstības plāni tiek virzīti uz priekšu, taču netiek steidzināta ar šo operētājsistēmu aprīkotas ierīces radīšana.

Lai gan vairāki uzņēmumi, tajā skaitā HTC, ir paziņojuši par tālruņiem, kuros ir Android operētājsistēma, nesen izskanējušie komentāri no Sony Ericsson vadītāja Hideki Komiyama puses liecina par to, ka uzņēmums vēl nogaida. Uzņēmums pirmo reizi paziņoja par saviem plāniem izmantot Android operētājsistēmu pagājušā gada decembrī, kad tas pievienojās [url=http://www.openhandsetalliance.com/]Open Handset Alliance[/url].

[img]/images/upload/20090420202226.jpg[/img]
Tajā laikā Sony Ericsson attīstības nodaļas vadītājs Rikko Sakaguchi paziņoja: „Mūsu uzņēmums ir priecīgs paziņot, ka esam pievienojušies [i]Open Handset Alliance[/i] un apstiprinām savus nodomus izveidot mobilo tālruni ar Android operētājsistēmu. Sony Ericsson atbalsta atvērtā koda operētājsistēmas un mēs ceram, ka [i]Open Handset Alliance[/i] piedāvās lielisku iespēju jaunai un unikālai lietotāju pieredzei, kādu var sniegt tikai Sony Ericsson.”

Taču pagājušonedēļ intervijā Komiyama žurnālistiem paziņoja, ka uzņēmums turpina pētīt operētājsistēmu un vēl nav gatavi laist klajā ar to aprīkotu ierīci. „Android nepieciešama liela attīstība un daudz testēšanas, kā arī piekrišana no klientu puses,” viņš saka. „Raugoties nākotnē, mūsu skatījumā šī ir viena no svarīgākajām operētājsistēmām, par to nav šaubu. Lielāko uzmanību mēs pievēršam tam, kā varam atšķirties no konkurentiem, izmantojot to pašu operētājsistēmu.”

Raksta avots – [url=http://www.vnunet.com/vnunet/news/2240670/sony-ericsson-hurry-shift]Vnunet[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us