Sony Ericsson MH907 austiņas darbojas uz kustībām

Sony Ericsson šodien iepazīstina ar pasaulē pirmajām ar kustībām aktivizējamām austiņām SonyEricsson MH907, kas reaģē uz lietotāja vēlmēm. Lai sāktu klausīties mūziku, jums tikai jāieliek ausīs MH907 austiņas, bet, lai apturētu mūziku, jāizņem vienu austiņu. Lai turpinātu klausīties mūziku, vienkārši jāieliek Sony Ericsson MH907 austiņas atpakaļ. Tāpat jārīkojas, lai atbildētu uz zvaniem un beigtu sarunas.

Sony Ericsson MH907 vadības tehnoloģija SensMe™ reaģē bez pogas nospiešanas. Savukārt skaidras skaņas funkcija lietotājiem nodrošina augstākās kvalitātes skaņu un ļauj izbaudīt iecienītāko mūziku tieši tā, kā to ir paredzēts dzirdēt.

Sony Ericsson kopā ar starptautisku atzinību ieguvušo multiplikatoru Kristoferu Strēmu (Kristofer Ström) ir izveidojis filmu, lai parādītu Sony Ericsson MH907 unikālo tehnoloģiju. Lai noskatītos filmu, kuras pirmizrāde notika 22.09.2009, kā arī apskatītu izstrādājuma attēlus un iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet tīmekļvietni www.sonyericsson.com/putyourearsincontrol.

Neskatoties uz plašo saderību iespēju, Sony Ericsson aicina- pārbaudiet sava mobilā telefona saderību ar Sony Ericsson MH907 tīmekļvietnē www.sonyericsson.com/cws

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us