Sony Ericsson izlaidīs iPod stila mobilo telefonu

Sony Ericsson izlaiduši pirmo mobilo telefonu ar UIQ lietotāja interfeisu priekš Symbian mobilā telefona sistēmas. Kā var redzēt attēlā – viens ir balts, otrs melns – 1.5cm biezais jeb drīzāk plānais M600 3G telefons ir izveidots gandrīz kā kopija iPod.

M600 atbalsta visus GSM tīklus, GPRS pieslēgums datu apmaiņai un Bluetooth 2.0 priekš sinhronizācijas un austiņu pieslēgšanas, kā arī, protams, datu pārraidei. Telefonam ir 262 000 krāsu displejs ar 240 x 320 izšķirtspēju. Ir iebūvēta arī 80MB liela atmiņa, ko var papildināt, piespraužot MemoryStick Micro karti.

[img]http://datuve/images/upload/m600_1.jpg[/img]

Telefonam ir QWERTY, kas padara to ērtāk lietojamu, kad vajag kaut ko rakstīt, piemēram, epastu. Tas arī atbalsta Microsoft Exchange ActiveSync, Visto un citas programmas, kā arī POP un IMAP.

Ar šo telefonu varēs atvērt Word, Excel, PowerPoint failus ar speciālām rediģēšanas programmām. Kā arī varēs apskatīt PDF failus. Sony Ericsson ir iebūvēta Opera 8 kā standarta interneta pārlūkprogramma.

M600 atbalsta MP3, AAC, AAC+, E-AAC+ un M4A skaņas failus. Sony Ericsson saka, ka M600 varēs pieslēgt parastās austiņas. Mūziku telefonā varēs iekopēt caur USB 2.0, kā arī caur to uzlādēt to. Telefons darbojas kā USB Mass Storage ierīce, kad tas pieslēgts pie datora, parādās kā atsevišķa diskiekārta un tajā var kopēt failus bez speciālām programmām.

M600 tiks izlaists šā gada otrajā pusē, par tā cenu gan nekas nav minēts, bet tā droši vien būs paliela.

Raksta avots: [url=http://www.reghardware.co.uk]Reghardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us