Sony Ericsson flagmanis Xperia X1 pie patērētāja nonāks gada beigās

Sony Ericsson tālrunis, kuru daudzi uzskata par reālāko Apple iPhone vai Nokia N95 konkurentu, jau sen ir daudzu prātos un sirdīs. Lai arī tika gaidīts, ka tālrunis debitēs kaut kad gada otrajās puses sākumā vai vidū, tā debija pārcelta uz gada pašām beigām – pēdējo ceturksni.

Ulfs Vrailings (Ulf Wreitling), Sony Ericsson ģenerālmenedžeris un komunikāciju nodaļas vadītājs atzinis, ka tālruņa izstrāde aizkavējusies, taču joprojām nav izpaudis nekādu sīkāku informāciju par gaidāmo supertālruni.

[img]/images/upload/X1_1.jpg[/img]
Tiek lēsts, ka iespēju ziņā Sony Ericsson Xperia X1 noteikti ir priekšā vismaz pašreizējai Apple tālruņa versijai – tam ir 3,2 megapikseļu kamera (iPhone – 2mpix), trīs collu ekrāns ar daudz lielāku izšķirtspēju nekā Apple produktam (800×480 pret 480×320 pikseļiem) un GPS (te gan jāpiezīmē, ka otrās paaudzes iPhone ar 3G sakaru atbalstu visticamāk būs aprīkots ar GPS). Pagaidām avoti ziņo, ka Xperia būs 400 megabaitu brīvā vieta, kas ir nesalīdzināmi mazāk ar Nokia N95 vai iPhone piedāvātajiem gigabaitiem (Xperia papildus kapacitātei būs jāizmanto atmiņas karte).

[img]/images/upload/X1_2.jpg[/img]
Arī ierīces cena ir miglā tīta, taču optimistiskākie analītiķi cer šo tālruni veikalos sagaidīt par apmēram 200 ASV dolāriem (slēdzot līgumu ar mobilo sakaru operatoru). Tiesa, U. Vrailings piezīmē, ka šī ir pozicionēta kā Sony Ericsson augstākās klases ierīce, kura varētu būt pieejama arī par stipri vien mazāk draudzīgu cenu (ap 400 līdz 500 dolāriem).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us