Sony atklāj savu ultramobilo piezīmjdatoru

Trešdienas vakarā Sony oficiāli prezentēja pasaulē vieglāko ultramobilo piezīmjdatoru ar astoņu collu ekrānu. Pirmās ziņas par Vaio P Series Lifestyle PC parādījās jau pirms divām nedēļām.

Par spīti savam mazajam izmēram, dators aprīkots ar Intel Atom 1,33 GHz procesoru, 2 GB operatīvo atmiņu un iebūvētu eSATA SSD cieto disku ar 128 GB ietilpību (vai 60 GB HDD). Platekrāna 8 collu klēpjdatora monitora izšķirtspēja ir 1600×768 punkti un tajā izmantota Sony XBRIGHT-ECO LED apgaismošanas tehnoloģija. Klēpjdatora sānos atrodamas divas USB 2.0 ligzdas, austiņu un [i]line-in[/i] spraudņi, SD un Memory Stick Duo atmiņas karšu lasītājs. Standartā dators aprīkots ar Windows Vista operētājsistēmu.

[img]/images/upload/vaio_tt_open.jpg[/img]
Ierīce aprīkota ar iebūvētu 3G tīklu, 802.11n bezvadu savienojumu un Bluetooth. Dators ir lietišķa stila aploksnes izmērā, respektīvi, trīs kārtās salocītas A4 lapas, savukārt ierīces svars nepārsniedz 0,635 kilogramus. Kā apgalvo Sony, ierīci iespējams nevietot ne tikai sievietes rokassomiņā, bet arī žaketes kabatā. Ierīces akumulators spēj darboties četras stundas.

[img]/images/upload/sony-p.jpg[/img]
Datorus SonyStyle lapā iespējams pasūtīt no šodienas un tā cena ir ap 900 ASV dolāriem. Veikalos produkts nonāks februāra sākumā vai ātrāk. Vaio P Series Lifestyle PC pieejams sarkanā, zaļā, divu toņu melnajās un baltā krāsā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us