Sonata akumulatori HP klēpjdatoros ilgāk saglabāsies kā jauni

Hewlett Packard plāno piedāvāt jauna tipa akumulatorus klēpjdatoriem, kas uzlādēsies daudz ātrāk nekā līdzšinējie piedāvājumi, un, kas svarīgi, nezaudēs savas spējas arī pēc triju gadu ilgas lietošanas. „Zaļais” akumulators „Sonata” kā papildus opcija būs pieejams jau nākamgad.

Akumulatora ražotājs ir kompānija Boston Power. „HP visā pasaulē ir zināms kā inovatīvu tehnoloģiju ieviesējs. Sadarbībā ar Boston Power, mēs saviem klientiem varēsim piedāvāt akumulatorus ar ilgāku mūžu, tādējādi palīdzot apkārtējai videi,” informē Džonotans Kaijs (Jonathan Kaye), HP patērētāju klēpjdatoru segmenta vadītājs.

[img]/images/upload/BostonPowerPack.jpg[/img]
Kompānija uzskata, ka, ja tehnoloģija tiešām piedāvās solīto, popularitāte varētu būt visai augsta. Pašreizējā specifikācija liecina, ka ierīce bez problēmām kalpos trīs gadus (šādu termiņu dod arī ražotāja garantija) un to par 80% uzlādēt varēs apmēram 30 minūtēs. Boston Power ziņo, ka akumulatoru kapacitāte ir 4,4 ampērstundas šobrīd par standartu esošo 2,6 Ah vietā. HP jau atklājis, ka [url=http://datuve/raksts/2060/HP_piedavas_klepjdatoru,_kas_bez_uzlades_spej_darboties_teju_diennakti]EliteBook modelis ar šādu akumulatoru varētu darboties diennakti[/url].

[img]/images/upload/IMG_7056.jpg[/img]
Akumulators sākotnēji būs nopērkams HP Enviro Series programmas klēpjdatoriem, taču pagaidām nav zināma iespējamā aksesuāra cena.

Jāpiezīmē, ka Mac lietotājiem jau šobrīd iespējams iegādāties Sonata akumulatorus – to iespējams izdarīt ar aksesuāru kompānijas Quickertek starpniecību.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us