Šomēnes pārdošanā nonāks izliektais LG OLED televizors

[img] http://www.itp.net/images/content/595208/article/19862-lg-curve_article.jpg [/img]
Jau novembra vidū Latvijā varēs iegādāties jaunākās paaudzes 55 collu izliekto OLED televizoru. Šis modelis – 55EC930V – ļaus vēl spilgtāk izbaudīt visas televīzijas sniegtās ērtības, jo tam ir nepārspējama attēlu kvalitāte. Izliektais ekrāns un piesātinātās krāsas rada sajūtu, ka darbība patiešām notiek tev blakus.

Jaunā LG produkta nosaukums OLED ir saīsinājums no vārdiem organiskās gaismas diodes. OLED paneļi nodrošina katra attēla elementa izgaismošanu bez atsevišķa gaismas avota. Šiem paneļiem ir veiksmīgs dizains, jo tie ir ļoti plāni, kā arī tiem ir liela energoefektivitāte.

Jaunākās paaudzes izliektais televizors ir aprīkots ar četru krāsu pikseļu tehnoloģiju (Four-Color Pixel WRGB), kas krāsām ekrānā liek izskatīties dabiski. RGB OLED tiek izmantoti trīs krāsu pikseļi – sarkani, zaļi un zili, bet WRGB OLED, papildus tikko minētajiem, tiek izmantoti vēl arī baltās krāsas apakšpikseļi. Tas nozīmē to, ka ekrāns var attēlot milzīgu kontrasta attiecību. Šis televizors spēj perfekti attēlot arī kustību uz ekrāna, jo patstāvīgi apgaismojošie pikseļi spēj ātri pielāgoties katrai situācijai.

Varbūt jūs interesē, kādēļ ekrānam ir izliekta forma? Tas ir pielāgots cilvēka acs dabiskajai formai, proti, visas ekrāna malas atrodas vienādā attālumā no acīm. Šāds princips, savukārt, palielina skatīšanās leņķi.

Pats televizors ir plāns, tādēļ labi iekļaujas mājokļa interjerā. Tam ir skārienjūtīgi taustiņi, kas ir novietoti zem ekrāna. Šajam modelim darbojas arī webOS Smart TV platforma, kas nodrošina vieglu pārslēgšanos starp ierīcēm, pakalpojumiem un dažādu saturu. Vēl šī platforma palīdz vieglā un jautrā veidā veikt uzstādīšanas procesu, piedāvājot animētu tēlu BeanBird, kas izskaidro visu nepieciešamo informāciju par ierīces funkcijām un tās izmantošanu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us