Šogad 84% klēpjdatoru LCD displeju būs LED izgaismojums

Pēdējo gadu laikā LED izgaismojums ir strauji guvis popularitāti – no dārgā gala klēpjdatoru TFT LCD displejiem tas ir nonācis dažādu cenu grupu un izmēru klēpjdatoros. Lielākajā daļā preču kategoriju tas lēnām aizvieto [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_cathode]CCFL[/url] izgaismojumu. Izpētes uzņēmums DisplaySearch apgalvo, ka 2013.gadā to 10 collu un lielāko TFT LCD displeju skaits, kuri izmanto LED izgaismojumu, būs sasniedzis 74%.

Ja runa ir par īsāku laika posmu un LCD paneļiem, kas mazāki par 10 collām, TFT LCD paneļi ar LED izgaismojumu apsteigs CCFL izgaismotos paneļus jau nākamgad. „Bez šaubām LED izgaismojums 2011.gadā būs dominējošais gaismas avots dažādās ierīcēs, norādot uz iespaidīgu biznesa un tehnoloģiju attīstību visā izgaismojuma un paneļu piegādes ķēdē,” skaidro Kevins Kvaks ([i]Kevin Kwak[/i]) no DisplaySearch.

Uzņēmums paredz, ka pārdoto LED izgaismoto ekrānu skaits LCD TV tirgū palielināsies no 36,5 miljoniem 2010.gadā līdz 184,9 miljoniem 2015.gadā. Taču vislielāko popularitāti LED izgaismojums gūst klēpjdatoru tirgū, kur samazinātais enerģijas patēriņš, salīdzinot ar CCFL izgaismojumu, ir ļoti nozīmīgs akumulatora darbības laikam. Tā kā klēpjdatoru tirgus ir tik populārs patērētāju vidū, LED izgaismotie ekrāni 2010.gadā būs 84% klēpjdatoru, savukārt 2011.gadā – 95%.

[url=http://www.dailytech.com/LED+Backlit+LCDs+Overtaking+CCFL+in+All+Markets/article17516.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us